Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aki ennyire gátlástalanul...

Aki ennyire gátlástalanul vezet annak mi jár a fejében?

Figyelt kérdés

Ma egy igazán érdekes esetben volt "részem".

2x2 sávos, középen záróval elválasztott úton mentem.A szembe sávban elég nagy torlódás volt, és egyszer csak azt látom,hogy a belső sávomban, velem szembe jön egy fekete BMW kabrió, előzi a sort..

Nem akartam hinni a szememnek, lassítottam, ő meg szerintem simán 70-80-al jött, nagy kegyesen áttért az én külső sávsomba, nehogy nekem kelljen sávot váltanom, és elzúgott mellettem.

Nem láttam,hogy utána hová sorolt vissza, de gondoltam, ez beszarás.

Egyedül ült benne egy őszülő 50-es férfi.

(hogy kielégítsem az igényeket, azért mentem a belsőben, mert balra kanyarodtam pár méter múlva)


2016. aug. 19. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Az járhat a fejében, hogy ő most gátlástalanul akar vezetni. Egyszer mindent ki kell próbálni. A fiatal muff 50 évesen már biztos megvolt, kabriózás is pipa, most a gátlástalanul vezeteket húzta ki a bakancslistáról.

Most komolyan ki a telefaxot érdekel hogy miért?

Majd úgyis jön egy egyszerű gyerek oszt leírja, hogy mert bunkó tapló köcsedék BMW-s volt.

2016. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Hihetetlen, hogy mindig a BMW-vel van a baj, szerintem nincs is belőle annyi, amennyi baj van itt velük.
2016. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Németországi felmérés szerint isa BMW-sek a legbunkóbbak...
2016. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hazudtam.Egy sárga Twingo volt.Tudunk a kérdésre koncentrálni?
2016. aug. 19. 23:14
 5/16 anonim ***** válasza:
A kérdés ígyis-úgyis értelmetlen, taplók olyanok mint a prostik, voltak-vannak-lesznek, ha nem tudod lefogadni őket, akkor ne vezess. Egyébként nyugodt lehetsz, pár év nemzetközizés után az ilyenek már megse fognak lepni.
2016. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

Most jutott eszembe, hogy ilyet már én is csináltam 4 sávos úton, mert egy ladás elzárta az utamat, kivágtam a sorból és végig előztem, aztán szembe meg dudáltak, nem is tudtam, hogy ennyire ijesztő a másik autósnak.

Jaj, meg behajtani tilosban, az durva volt, és az csak egy sávos út volt, a fórumnál, na az elég gátlástalan volt, mert lusta voltam 10 percet kerülni a dugóba

2016. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként meg én magam sem tudom megmondani mi jár a fejébe hisz azt sem tudom az én fejemben mi jár, csak megyek mint egy gép, természetes emberi ösztön az előnyszerzés.

Ha lenne bennem félelemérzet, vagy valami visszatartó erő akkor lehet ilyenek nem fordultak volna elő.

2016. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A kérdésem az olyan egyszerű lett volna,hogy talán fel akar vágni,frusztrált, menőnek hiszi magát tőle stb...

A válaszokból meg rájöttem volna,hogy amelyikre a legtöbb tipp jön, talán az lehet az ok.

De tényleg, nyári szünet van, a válaszolók átlag életkora meg 13 lehet.

Lehet 1 hónap múlva újra megkérdezem, addig talán a sok gyökeret leköti a tanulás.

2016. aug. 19. 23:38
 9/16 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom kérdezd meg 1 hónap múlva, sőt, minden hónapban, mivel változik az emberek véleménye, lehet több lesz a tapasztalat, stb!

Ez nem egy könnyű kérdés, fogós kérdés.

Az a lényeg nem szabad idegeskedni rajta, mert rámegy az egészségedre.

2016. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9

Igen, sajnos minden jöttmentnek adnak jogsit, mintha kötelező lenne. Pedig nem az

2016. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!