Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy mernek így előzni az...

Hogy mernek így előzni az autópályán?

Figyelt kérdés

Az M3-ason mentem a belsőben, egy kamiont előzve, éppen 140-es tempóval.

Egyszer csak látom,hogy egy motoros van mögöttem a távolban, de gondoltam tud annyit várni,hogy ezt a kamiont kielőzzem, amúgy sem lenne hová mennem.

Egy pillanat múlva eljött mellettem balról, tehát a szalagkorlát és az autóm között.Legalább 170-el mehetett, aztán az előttem lévőket is így előzte ki végig, mindenkit.

Először el sem akartam hinni,hogy ilyen megtörténhet, bár lehet ennek az az oka,hogy még nem sokat láttam, de meg vagyok döbbenve a mai napig.Először azt hittem,hogy káprázik a szemem...


2016. aug. 10. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Ez van, szokj hozzá.

nagyon nagy többségük tahó (tisztelet a minimális kivételnek) az enyhítő szabálymódosítások csak olaj a tűzre. Persze ha elütöd te leszel a bűnbak

2016. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

"Persze ha elütöd te leszel a bűnbak"

Dehogy lesz. Akármilyen szar ország is Magyarisztán, az ily módon balról előző motoros még mindig nem védett állatfaj.

2016. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Durva aki ilyet csinál, én is csak egyszer láttam ilyet, néhány éve, pedig sokat járok pályán. Szóval nem olyan gyakori ez az állatfaj. De ha belegondolsz, akkor simán elfért ő még ott, és nyilván bízott benne, hogy nem fogsz balra húzódni, mert miért is húzódnál.
2016. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"bízott benne, hogy nem fogsz balra húzódni, mert miért is húzódnál."

Kezdő sofőr nagy ívben előzi a kamiont... Bár ott meg jobbról lett volna hely előznie a motorosnak.


Kérdező: egy tapasztalt motoros bátrabb is a közlekedésben. De tudod: Addig jár a korsó a kútra...

2016. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Motorosok hajmeresztő dolgokra képesek városban is.Élvezik a veszélyt,nem mérlegelik az ilyen dolgokat, hogy mi lesz ha... vagy kiadja a helyzet vagy nem,maximum belehal,így vannak vele.


Engem még nem előztek így meg,annyira nincs elterjedve még. De olyat már tapasztaltam hogy kimegy a leállóba aztán vissza és így cikázik.

2016. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, a motorosok bármi elképzelhető és elképzelhetetlen baromságot képesek elkövetni. Nem nagyon tudok 100 km-t úgy levezetni, hogy ne találkoznék valami ilyesmivel.

Olyan ez velük, mint a cigányokkal: köztük is nyilván sok a normális, de az ember valahogy mindig azokkal fut össze, akikeket legszívesebben a helyszínen főbe lőne.

2016. aug. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!