Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autópályán miért szoktak...

Autópályán miért szoktak elakadásjelzővel száguldozni a belsőben?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy ilyet, igazából már messziről láttam a tükörben, azt hittem valami pályakarbantartó autó jön, de persze aztán láttam,hogy nem.

Gondolom ez lenne a cél, de a pálya kialakítása is segített abban,hogy észrevegyem, mert pont kicsit emelkedőn voltam, de ha nem ott megyek nem hiszem,hogy észreveszem, ezért gondolom -talán-, van más célja is.

A tag egyébként simán súrolta a 200-at.


2016. júl. 10. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menőznek, megtehetik. Ugyanazok akik amúgy is száguldoznak, csak nem mindenki nyom elakadásjelzőt rá.
2016. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Napi 100+ km-t pályázom minden áldott nap, de ilyet az elmúlt 10 évben még soha nem láttam...


Ez valami egészen egyedi dolog lehetett.

2016. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 oecsi válasza:
azért elakadásjelzőzik, hogy mégjobban jelezze, figyelmeztesse a többi autóst, hogy nagy sebességgel jön. Nehogy valaki elévágjon.
2016. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltètelezès csak, h ez azt jelzi, valaki gyorsabb. Ebből nem derül ki a többieknek, mit akar. A sebessège bőven elèg. Èn is làttam màr, de ràhagytam. A belsô amùgy is csak elôzèsre valò. Kevesen csinàljàk.
2016. júl. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat Euro Truck Simulatorozott és azt hitte, ha elakadásjelzőzik senki nem vág elé és nem előzi meg. Szimulátorban tényleg így van. Elakadásjelzővel mind a 2-3 sávot szabaddá tudom tenni :)
2017. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!