Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol érdemes kreszre, tesztelge...

Nevada453 kérdése:

Hol érdemes kreszre, tesztelgetni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 'C' kategóriát csinálok és az érdekelne,hogy mely oldalakkal lehet a legjobban felkészülni,vagy mely oldalak hasonlítanak a legjobban az eredetire. A kresz teszt net,szakoe ezeket ismerem de a szakoe túl kőnyűnek tűnik.Olyan érdekel ahol:kresz-szerkezet-munkavédelem is gyakorolható. Hálás lennék érte.

2016. júl. 20. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Díjmentesen nem érhető egyik oldalon sem a teljes tananyag, a szakoe.hu-n összeállított tesztsorokat kevés kérdésből kombinálja össze a gép.

A teljes kérdés adatbázis az edukresz.hu-n nézhető meg, de az sem ér sokat hisz ott még a válasz lehetőséget sem mutatják díjmentesen - fizetés ellenében elvileg igen, de arról nincs személyes tapasztalatom.

2016. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
E-titánon lehet vásárolni anyagot és tesztlehetőséget (nem drága, nekem most 30nap alatt 24órát lehet gyakorolni, azt hiszem 12ezer forint) és hozzáférést ad a teljes vizsgakérdés és kép (mozgókép is) adatbázishoz is, ha pedig anyagot is akarsz akkor azt is lehet, 100% az amivel találkozol a vizsgán.
2016. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha már találtál, akkor megírhatnád, mert én is ugyanebben a helyzetben vagyok.
2016. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem találtam sajnos más ingyenest,te is ha találsz
2016. júl. 25. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos, mert nincs ingyenes. Èn is megvettem az autós iskolánal. 5000Ft volt 12 óra, 30 nap.

Sokáig agyaltam rajta vajon megèrte -e, meg mièrt kell így lehúzni mindennel az embert. Règen minden ott volt szakoèn, de igaz nagyon levan szűkítve a kèrdèsek száma.

E -titánon ugyanazok a kèrdèsek vannak, mint szakoèn csak sokkal több!!!

2016. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadó voltam!

Mèg annyit szeretnèk hozzá tenni, hogy èn 'B' kategóriás jogsit szeretnèk ès èn töltöttem le ncore-ról is.

Az segít megtanulni a dolgokat.

Viszont az e-titán ès a szakoe azèrt jó, mert szövegkörnyezetèben teljesen más, bonyolultabb, vizsgaszintű.

2016. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Na közbe nagy nehézségek árán megtaláltam ugyanazt, ami az autósiskoláknál is van a gépeken. Így azért nagy megkönnyebbülés, mert ha könyvből, vagy a tantermi oktatásból kellene felkészülnöm, aszem bajban lennék.


E-titánról, ha már említésre került. Én a C kategóriát azzal raktam le, gyakorlatilag 100%-osan jól meglehet tanulni róla, érthető, jól elmagyarázza a dolgokat, minden témakör végén a tesztek meg aranyat érnek.

2016. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!