Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezért érdemes írnom a "hivatal...

Ezért érdemes írnom a "hivatalba"?

Figyelt kérdés

Nem részletezném hogy hol, merre, de a lényeg,hogy a házam mellett közvetlenül egy óvoda van, az mellett iskola,fodrászat, és nem messze egy forgalmas vasútállomás.

Egy "völgyben" van a hely, a hegyről mindenki kocsival jár le, gyakorlatilag semmi parkolási lehetőség, párhuzamosan parkoló autók mindenhol, egy autó is épphogy elfér közöttük. (tűzoltóautó esélytelen). Mert ugye mindenki vasúton jár, de a hegyről le nem sétálnának.

De engem nem is ez bosszant igazán.

Hanem,hogy a kereszteződésektől pont 5 méterre vannak a lakóövezet, meg macisajt táblák,azok mögött kellene megállni, de mindenki úgy fossa telibe mint annak a rendje.

Komolyan, van aki a kanyar ívére áll rá.

Egyszerűen nem lehet belátni az utcát, és bedugom én a kocsi orrát, de mire látom,hogy jön e valaki addigra ha úgy van simán letarolnak.

Ezek után én leszek a hibás, mert macisajtom van.Kb úgy hajtok be,hogy csak nem jön senki, és indulás.Oké,hogy 20-al lehet menni, és persze hogy nem tartják be, de nekem osztott felelősség sem kell, nem vigasztal.

Leginkább úgy tudnám leírni, hogy k**vára elegem van ezekből.

Bármelyik nap tudok képet csinálni, mert kivétel nélkül minden hétköznap így néz ki az utca.

Egyszerűen nem tudom mit tehetnék, dühös és elkeseredett vagyok.A rendőr még soha nem járt erre büntetni.


2016. máj. 17. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdetnek önkormányzat, aztán a többit vagy intézik vagy nem.
2016. máj. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne írj okfejtést, mert hibás, a szabályokkal nem vagy tisztában.

Csak panaszkodd el nekik is, csak értelmesebben, mint itt.


Egyébként szerintem első körben közmeghallgatás stb. És akkor majd hallják mások is, ha nagyobb lesz az össznépi felháborodás nagyobb hangsúlyt kap az ügy.


Vagy legyél sunyi és hívd ki az illetékes szervet, hogy büntessenek végig mindenkit (feltéve ha utánanézel a szabályoknak és valóban jogosan lehet végigbírságolni az utcát)

2016. máj. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes, néma gyereknek az anyja sem érti a szavát. Ha nem írsz, akkor tuti nem változik semmi. Ha írsz, akkor pedig van rá esély.
2016. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es


Várom,hogy tisztázd a szabályokat, mert így nagyon úgy tűnik,hogy csak "okosnak" akarsz tűnni. (de nem vagy az)

2016. máj. 18. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Felesleges "hivatalba" menni mert leszarják. Mondják hogy persze- persze, megvizsgáljuk blabla ,aztán mikor kilépsz az ajtón körberöhögnek.

A parkolásgátlást szép nagy kőtömbökkel lehet legjobban megoldani. Lerakni 5 méterre a kereszteződéstől az útszélre és oda többet nem áll senki. Mondjuk ehhez kell valami gépi segítség mert akkora kell amit egy ember nem tud arrébb rakni.

2016. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, dicséretes, hogy ész nélkül nyomogatod a minuszt.


Ott bukik meg a dolog, hogy nem a táblától mérik a kereszteződés kapcsán a megállási tilalmat, hanem a "Kereszteződési négyszögtől", vagyis az utak meghosszabbításának képzeletbeli metszéspontjától.


Másik pedig. 3 méternek kell lenni az út két oldalán várakozó autók között. Mérted ezt? Mert hasra hiába mondod.


Légy szíves erre is nyomogasd a minuszt és játszd az önkéntes rendőrt tovább, ha már az általam vázolt három megoldás közül nem tudtál választani

2016. máj. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!