Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdemes elmennem a munkanélkül...

Érdemes elmennem a munkanélküli hivatalba?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, most végeztem egy OKJ-s képzésen, már van két szakmám is, de szeptembertől egyetemre fogok járni. Anyum szerint menyjek el a Munkaügyibe, hátha adnak majd vmi támogatást. Akkor is elmehetek, ha még suliba fogok járni? Van itt valaki aki ért ehhez?
2010. jún. 27. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs értelme menni munkaügyibe, csak felhúznád magad a sorbaállás miatt.

Ha nagyon jól jönne a támogatás, akkor a polg.hivatalban pályázd meg a Bursa Hungarica ösztöndíjat. Szociális alapon adják. Várostól és rászorultságtól függően eltérhet az összege. Havi 10-et mondjuk lehet, hogy kaphatsz.

2010. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nappalira vagy levelezőre fogsz járni?
2010. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nappalin fogsz egyetemre járni, kiröhögnek és hazaküldenek.
2010. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
levelezőn szeretnék tanulni
2010. jún. 27. 15:09
 5/7 anonim válasza:
Mivel ha jól vettem ki a szavaidból még nem dolgoztál. Szóval munkanéküli segélyt nem kaphatsz. Ezért nincs értelme bemenned. Menny be a polgármesteri hivatalba és ott probálj meg érdeklődni, hogy mit kaphatsz. Mást én sem tudok mondani.
2010. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Munkaügyi Központ,nem Munkanélküli Hivatal. Ahogy az Önkormányzat nem Tanács,és a banki hitelek nem mind OTP,a fűrészek meg nem mind Stihl...

Pályakezdő munkanélküliként jogosult vagy támogatásra,de ne kösd az orrukra,hogy szeptembertől suliba jársz,mert akkor szóba se állnak veled. majd akkor lemondod a támogatást,ha elkezdted.

2010. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Start kártyát érdemes kiváltani, azt meg tudtommal a munkaügyiben teheted meg.
2010. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!