Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy éppen kicsit belekóstolás...

Egy éppen kicsit belekóstolás a pálinkába mikor megy ki az emberből?

Figyelt kérdés

fél cent kb. mikor ülhetek volán mögé kb? inkább felfelé kerekítve.

köszi!



2016. júl. 6. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel kb semmi, úgy 2 óra múlva már nyugodtan..
2016. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kell hozzá a teszsúlyod.

Elvileg egészséges embernél azt mondták az utánképzésen, hogy 1g alkoholt dolgoz fel az ember 10 kilónként(testsúlyban).

Tehát 70 kilós ember 7g alkoholt bont le óránként.


A felesben 16g az ökölszám, tehát számolj 1 venttel a biztonság kedvéért, az picit több mint 5g.

1 óra alatt biztos elment.


De vegyük a 70 kilós embert, annak 70%-a folyadék és abban van az alkohol. Az 0,1 ezrelék. Nem tudom manapság mi a helyzet, de a 90-es években 0,3ig volt az embernek joga azt mondani hogy gyümölcsöt evett, attól bizonyítottan felmehet 0,3ig. Tudom, jött a zéró tolerancia 10 éve, nem tudom azóta ilyen kis mennyiséget hogy reagálnak le, de érdekes lehet amikor valakit mondjuk érett barack miatt inzultálnak.

2016. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
venttel=centtel
2016. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!