Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A szomszéd lopkodja a közöstár...

A szomszéd lopkodja a közöstárolóban esetenként elhelyezett alkoholos italokat (beleivott a pálinkába, el-el tűnik egy-egy doboz sor), meg akarjuk szívatni, van ötletetek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 15:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs, ha rossz a kategória.
2015. júl. 21. 15:05
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ezt honnan tudod, hogy beleivott - ott voltál? Mert ha nem, akkor csak találgatsz meg vádaskodsz.


Az italaidat meg ne a KÖZÖS tárolóban, hanem a SAJÁT lakásodban/kamrádban tartsd.

2015. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
39%
Tegyél valamelyik italba hashajtót! Ott helyben összefossa magát. xDD
2015. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

"Tegyél valamelyik italba hashajtót! "

Aztán ha a szomszéd feljelent, akkor mérgezési kisérlet miatt megbüntetnek, de rosszabb esetben akár komoly baja is lehet a szomszédnak, ha allergiás rá, avgy valami betegsége van, ami miatt életveszélyes lehet a hashajtó!

2015. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se a közös tárolóban tartsátok, ha ezt ki akarod védeni. Nem szép dolog az ő részéről, sőt.. de kár lenne azzal foglalkozni, hogy hogy szívassátok meg.

Mellesleg az is igaz, hogy nem biztos, hogy az az ember dézsmálja az italokat, akire gondoltok.. mások előtt azért vigyázzatok mit jelentetek ki róla.

2015. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#2 emeletenként van egy közös tároló, az egyik lakásban egy idős hölgy él, a másikban mi, a harmadikban meg egy fiatal pár, aminek a férfitagja alkesz. Nem először fordul elő a dolog, de most kicsit durvább volt. Tegnap este kilenc körül kivittem egy alkoholmentes meg egy alkoholos sört, reggelre eltűnt az alkoholos. Főleg télen szoktuk kirakni, mert ott hűvös van.
2015. júl. 21. 15:29
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

A közös tárolóból ha elviszi valaki, akkor az félig a te hibád.

Tartsd az italokat a lakásban (egy részét hütöben, akkor elég hideg) és a probléma meg van oldva.

2015. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem se szivassatok meg senkit, mert meg balul uthet ki a dolog ... szerintem szemtol-szembe kell kiverni a balhet, hogy ne nyuljanak tobbe a masik holmijahoz. Egyebekben pedig ne tartsd a kozos taroloban semmit (kozos lonak turos a hata).
2015. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy félig az én hibám? Ha valaki ellopja a bringám a közös tárolóból, akkor az is félig az én hibám lesz? Menj már a hülyeségeiddel...
2015. júl. 21. 16:47
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
Mivel az alkalom szuli a tolvajt es Te azzal, hogy beteszed a holmidat egy kozos taroloba, ezzel alkalmat adsz egy tolvaj gondolkodasu embernek, hogy elvehesse azt. Egy olyan kozossegben ahol tudod, hogy hozzanyulnak mas dolgaihoz, az ilyen helyen en nem hasznalnam a kozos helyisegeket.
2015. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!