Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tegyek, hogy ne büntessen...

Mit tegyek, hogy ne büntessen meg a rendőr? Kisfiam nem tud a hátsó ülésen utazni.

Figyelt kérdés

3 éves kifiam a hátsó ülésen rosszul van, végighánnya az utat. Ugyanez a helyzet, ha más járművön háttal utazunk. A kocsi első ülésén viszont semmi baja, de őt még elől nem lehet utaztatni, mivel a jogszabály tiltja.

Mit tehetek annak érdekében, hogy a rendőr ne büntessen meg, ha az első ülésre kötöm be a fiamat?

Megoldást várok olyantól, aki hasonló cipőben járt, és talált rá (lehetőleg nem gyógyszeres) megoldást.


2010. ápr. 13. 07:47
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Sajnálom...


A gyerekem viszont utána "kinőtte" ezt az utazási betegséget.


Egyébként úgy oldottam meg, hogy elől utaztattam, és inkább vállaltam a büntetést miatta, mint hogy szenvedni hagyjam akár órákon keresztül is.

aug. 16. 17:38
 22/22 anonim válasza:
17, emlékszem akkoriban sokan kérdezték hogy ennyi idősen miért ülök még gyerek ülésben, nem zavar mondtam ellenkezőleg, legalább nincs bajom, manapság már ha visznek szerencsére elől ülök, pár hónapja volt érdekes, egyik ismerősöm fel ajánlata el visz, párja is ott volt ő szintén hátul nem utazik ugyan ilyen hasonló gondok miatt, tudták a sztorim, poénkodot van gyerek ülés.
aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!