Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezt csak én tartom valamiféle...

Ezt csak én tartom valamiféle "kisebbségi komplexusnak"?

Figyelt kérdés

Tegnap valami szerpentin szerű úton mentem, erdőben, hegynek fel, meg le, néhol egyenes szakaszokkal.

Utolértem egy Mitsubishi Coltot, az előtt meg egy Audi Q3 ment, igen csak lassan.

Vártam,hogy előzhessek, így kicsit rátapadtam a Coltra.

Aztán látom,hogy ő is egyre inkább tapad az Audira, na mondom csaknem fogsz most előzni...erre jön egy nagyon rövid záróvonalas egyenes, az meg úgy kivágta a Coltot,hogy én is csak néztem, 163 lóerős kocsim van, azzal nem mertem volna ott előzni.

Szerencsére senki nem jött, a Colt elhúzott, engem még egy darabig feltartott az Audi, aztán biztonságosan megtudtam előzni, és rövid időn belül utolértem megint a Mitsubishit.

Nem ment előtte senki, de őt nem tudtam megelőzni.Általában a kanyarokban értem utol mert a "virsli" gumijaival nem tudta gyorsan venni azokat.

Aztán megint utolértünk néhány autót, de ott egyenes volt az út, mindketten elkezdtünk előzni, gondoltam visszatért, és végre megelőzhetem őt is, de nem tért vissza, 120-as tempóig mentem mögötte, aztán mondtam,hogy ilyen szar úton nekem ez sok, lassítottam 80-90-re.

Ő eltűnt a távolban, aztán egy enyhébb kanyarnál guminyomok az aszfalton, át a szembe sávba, az út szélén friss túrás, fűcsomók mindenfelé, a féknyom visszatért sávjába, és lám az út szélén elakadásjelzővel, két leszakadt gumival ott áll a Colt.(meg enyhén törött lökössel)

Sajnos nem tudtam neki segíteni, de nem sérült meg senki.

Viszont azt szóvá tette,hogy nem kéne ennyire a seggébe menni az embernek.

Igaz,hogy a baleset pillanatában a nyomában sem voltam, az meg,hogy menni akartam....ha ennyire zavartam, miért nem engedett el az egyenesben?

Mert nekem tökre az jött el,hogy ő megmutatja,hogy a kisautójával is nagyobbat fog menni mint én, és ebből lett a baleset.


2016. jún. 12. 11:11
1 2
 1/20 Beviz Elek ***** válasza:
63%

A béna:D

Jól megmutatta hogy mit megy :D

2016. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Tomcatters ***** válasza:
45%
Kicsit más .... Velem is volt multkor Rétság-Bgyarmat között ... rossz katyus uton megelőzött egy mk4 golf 1.9 tdi,ahogy megelőzött átnéztem, és láttam a megelégedést az arcán ... en nem mertem menni 80-90 többet... féltettem a futóművet :D Az meg vagy 120 al XD Utánna meg egy uj skoda rapid 1.6 crtdi ... egymással versenyeztek :D
2016. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Amikor két barom találkozik... Szerencse, hogy nem sérült meg senki.
2016. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ezt sosem értem meg,hogy "két" barom.Vagy te vagy a második?Mert inkább mint én.

Ugyanis én haladni szeretnék, a kocsim bírja a tempót, meg az útviszonyokat is, én 90-el tudtam venni a kanyarokat, ő maximum 60-al, mert nem bírta a kocsija.

Nem értem,hogyha én mennék, miért ne menjek?Azért mert ő nem tud menni, akkor én se?

2 évig dolgoztam az autómért, és nem hitelt vettem fel, csinálja utánam, és vegyen ilyen autót, azzal majd bírni fogja.

Én nem versenyeztem senkivel, csupán egy dolgot szerettem volna: haladni.

Így is én engedtem, ő meg hülye volt.

2016. jún. 12. 11:34
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Tudod van, akit fusztrál, hogyha valaki "kicsit rátapad". Ilyenkor az értelmesebbje gyorsan elengedi az idiótát aki "kicsit rátapadt" mielőtt baleset lesz belőle és bárki megsérül. A hülyébbje meg nekiáll rallizni, mint a történetedben.
2016. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Ja, pont ezt a haladni szeretnék süket dumát lökik a majmok, akik az autópályán levillogják azt, aki éppen egy kamiont előz. Marhára nem számít, hogy miből vetted a szarodat. Semmi sem jogosít fel arra, hogy balesetbe hajszolj másokat. És ne értetlenkedj, a másik barom te vagy. ;)
2016. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Tipikus 2 barom összetalálkozik egy útszakaszon, csoda hogy nem történt baj.
2016. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem villogtam le senkit, és nem is szoktam.

Ez egyébként a másik kisebbségi komplexus, gondolom aki baromnak titulál az is hajt valami 70 lóerős városi cirkálót,aztán mikor bárki megakarja őket előzni akkor rögtön hülye barom, szitkozódik, mert mi az,hogy ő nem úgy megy ahogy én, elképzelhetetlen,hogy valaki gyorsabban menjen, én vagyok a király,mindenkinek hozzám kell alkalmazkodnia.

Tőlem menjen az a Colt is ha megy, de nem ment, mert nem bírt.Akkor miért erőlteti?

Körülbelül akadályozza a forgalmat, ha most jön mögöttem a Gumball futam 300-al, én elengedem őket, mert nem én fogom eldönteni,hogy ki mennyivel mehet.

2016. jún. 12. 13:01
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Majdnem talált, egy 2000-es turbó benzines volvom van. És gyűlölöm, amikor valami okostojás aki "haladni akar" mászik a seggembe. Ha annyira tudsz haladni akkor tedd ki balra az indexet és hajrá, el foglak engedni. Ha meg még sem tudsz annyira haladni, hogy meg tudj előzni akkor maradj nyugton, de ne mássz a seggembe.


Ez fusztrálta gondolom a történetben szereplő szerencsétlent is, csak nem volt annyira értelmes, hogy elengedjen, inkább elővette a "kiafaxahanemén" mentalitást és meg akarta mutatni. Hát nem sikerült.

2016. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Azért tapadok rá, mert ha van egy kis egyenes, nem mindegy,hogy 3 autót kell előznöm (kettő ami előttem megy, meg egy a követési távolság) vagy pedig kettőt.

Nem olyan bonyolult szerintem, vagy nem tudom te hogy vagy vele, de én nem szeretek a szembe sávban időzgetni.

2016. jún. 12. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!