Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pontosan mi számít kisebbségi...

Pontosan mi számít kisebbségi komplexusnak és/vagy önbizalomhiánynak?

Figyelt kérdés

Belülről nem érzem kevesebbnek mint mások.Tudom más sem különb mint én.A párom szerint lehetne még nagyobb az önbizalmam.Pontosabban jobban el kéne hinnem magamról,hogy határozott vagyok(gyereknek nagyon visszahúzódott és áldozat voltam).

A miatt is gondol kicsit önbizalom hiányosnak ,mert fölvállalom,ha nem értek valamihez,és nem akarok egyik szakmámban sem dolgozni,mert úgy érzem nem fekszik.A legrosszabb voltam anno gyakorlatból,és úgy döntöttem egyikkel sem kínlódok.Természetesen szeretnék dolgozni.Végszükség esetén napszám is szóba jöhet vagy közmunka.Az utóbbiak a párom szerint alulértékelés.Meg sem fordult a fejemben,hogy kevesebb lennék,mint más.


2013. máj. 27. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam az önbizalom hiány abban mutatkozott meg, hogy nem mertem a saját ötleteimmel előhozakodni.Vagy ha mégis mindig kérdezgettem, hogy jó így , de biztos? Másoknak akartam folyton megfelelni.
2013. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!