Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az oka a túlzott önbizalomh...

Mi az oka a túlzott önbizalomhiánynak? Nagyonjó pasinak miért van ilyenje?

Figyelt kérdés

Adott egy majd 30 éves pasi,jóképű,van humora(bár csak megszokott közegben),nincs az anyjához láncolva,jó melója van.Elvileg semmi defekt.

Barátnő mégis nulla.Nem meleg,nem bi,hanem bátortalan.De nem jövök rá,hogy miért,hisz az a tipikus" el kell olvadni még a látványtól is" pasi.

Sokat beszélgetünk,és nem jövök rá hogy mégis miért szingli (nem,nem szeretne az lenni,csak sosem jöttek össze neki a lányok).

szerintetek?


2011. jún. 21. 21:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Az ilyen ún. tökéletes pasik valójában kétfélék:

- bátortalanok, mint a célszemély

- beképzelt, öntelt bunkók.


Ezidáig csak a 2. verzióra létezik magyarázat :-)

2011. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt előtte megfelelő férfi példa, gyerekkori/tinédzserkori sérelmek, olyan sok mindentől lehet egy ember bizonytalan önmagában.
2011. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A beképzeltség és a bunkóság aztán messze áll tőle.

De az első az igen,én még ilyennel nem találkoztam.

Mert ok,aki csúnya,vagy van bármi külső hibája,annál megértem.

De aki a tipikus olyan,hogy még a lábujjaira is jutna szép nő?

2011. jún. 21. 21:39
 4/22 anonim ***** válasza:

Lehet az idióta p.icsáktól védi magát..vagy olyat nem akar.Az ilyen pasikra buknak az olyanok.Mondjuk, ha nem próbálkozik, akkor azzal sem ér sokat.

Vagy lehet olyan problémája van amiről még te sem tudsz!!!

2011. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Apukája jó példa,gyerekkorban max féltve volt jobban,de ennyi.


szeretnék segiteni neki,de előbb meg kell értenem,hogy miért van ez.Ő sem tudja igazán megmagyarázni.Amit kérdezek,arra válaszol,ha tud

2011. jún. 21. 21:41
 6/22 A kérdező kommentje:
csak olyan lehet amiről még nem tudok:)
2011. jún. 21. 21:42
 7/22 anonim ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást?Nem lehet, hogy valaki mély nyomot hagyott benne?
2011. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy a szülei végett.Valami nem volt rendben a szülei házasságában
2011. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok nőben.


A férfiak el sem hiszik, hogy 24 évesen nem volt komoly párkapcsolatom.


Nálam az ok: gyerekkori sérelem (emiatt sokáig zárkózott voltam, nem voltak barátaim és később nem tudtam senkivel elmenni szórakozni, ismerkedni). Állandóan otthon ültem. A másik ok, az, hogy sokáig túlsúlyos voltam, ami a mai napig bennem van (hiába vagyok már vékony, sportos), gátlásos vagyok, nem merek közeledni férfiak felé, pedig egy külső szemlélőnek nem ez jön le elsőre. Egy magabiztos, nyitott lánynak tűnök, pedig nem így van.


Meg aztán embertípus, neveltetés kérdése is. Nem mindenki lesz attól beképzelt és bunkó, hogy előnyös a külseje és sikeres az életben.

2011. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem túl rég.És inkább barátkozunk (ha rajta múlik persze).

Nincs lélekbetiprás,csak sok pár randi utáni "szia"

2011. jún. 21. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!