Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az oka a túlzott önbizalomh...

Mi az oka a túlzott önbizalomhiánynak? Nagyonjó pasinak miért van ilyenje?

Figyelt kérdés

Adott egy majd 30 éves pasi,jóképű,van humora(bár csak megszokott közegben),nincs az anyjához láncolva,jó melója van.Elvileg semmi defekt.

Barátnő mégis nulla.Nem meleg,nem bi,hanem bátortalan.De nem jövök rá,hogy miért,hisz az a tipikus" el kell olvadni még a látványtól is" pasi.

Sokat beszélgetünk,és nem jövök rá hogy mégis miért szingli (nem,nem szeretne az lenni,csak sosem jöttek össze neki a lányok).

szerintetek?


2011. jún. 21. 21:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szerető szüleim voltak. Mindig mindent megtettek értem, mindig mindent megakartak adni nekem. Szinte burokban tartottak és olyan önbizalomhiányos felnőtt lett belőlem, hogy el sem tudom mondani. Még semmivel sem sikerült ezt hosszútávon lekűzdenem. Plusz az sem jó, ha az egyik szülő mindig bűntudatot próbál neked okozni.
2011. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

A szülei most is boldog házasságban élnek.Van testvére,vele minden ok,szintén boldog kapcsolatban él.Ugyanazt a neveltetést kapták.

És barátai vannak,eljárogat ahova kedve van.


ezért nem értem,átlagos ilyen szempontból

2011. jún. 21. 21:48
 13/22 A kérdező kommentje:

És van testvéred? A burokban felnőtt kérdezőhöz.

Létezik,hogy 2 burokban felnőtt gyerek ennyire ellentétes felnőtt lesz?

2011. jún. 21. 21:49
 14/22 anonim ***** válasza:

Talán nem akar valami idióta csajjal összejönni?


Nőként mondom, hogy manapság nehéz normális lánnyal megismerkedni. A szórakozóhelyek tele vannak magamutogató rib.ncokkal.


Amúgy meg ki mondja, hogy mindenkinek járnia kell valakivel. Nehogy már azért defektes legyen, mert épp nincs barátnője..

2011. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, csak vigyázz, nem biztos, hogy az érdeklődésed és a figyelmed az irányába meg fog térülni. Lehet, h egyszerűen csak nem érdekled.
2011. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ő mondta hogy próbálkozott sokat,és elutasitották.Nem épp nincs barátnője,nem is volt.


Nem baj ha nem lesz belőle semmi,annyira egy érdekes ember,hogy barátként is elég értékes személy.De tetszem neki mint nő,bár elég bátortalan,bár a bókjai...casanova megirigyelheti (nem a sablon hogyan szedjünk fel nőket cimű könyvből valóak)

2011. jún. 21. 22:04
 17/22 anonim ***** válasza:
kicsit mintha én lennék...burokban neveltek engem is...vannak a szüleim válása miatti sérelmeim
2011. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyerekkori sérelmek a probléma okai. A gyerekek iszonyatosan kegyetlenek tudnak lenni. Ha valaki műveltségben, vagy testalkatban, vagy bármiben más, azt kiközösítik és megvetik. Ha ehhez társul még pár fiatalkori kudarc, akkor egy életre elmegy az ember kedve a kezdeményezéstől.
2011. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen, van egy bátyjám, szintén ugyanazt a nevelést kapta, de neki abszolút nincsenek ilyen problémái. Könnyen barátkozik, és nyílik meg mások előtt. Tudtommal csajokkal sincsnek problémái.:):) Azzal magyarázom ezt, h teljesen más kaliberű emberek vagyunk, ezt úgy értem, hogy én pl. sokkal érzékenyebb, lelkisebb vagyok, ezért engem jobban megérintettek ezek a dolgok.
2011. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

És mi az ami miatt fel tudnál engedni?

Bár már nagyjából bizik bennem,hisz anélkül nem lennének ezek az infóim.

csak türelem,és rózsa:)

2011. jún. 21. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!