Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az oka a túlzott önbizalomh...

Mi az oka a túlzott önbizalomhiánynak? Nagyonjó pasinak miért van ilyenje?

Figyelt kérdés

Adott egy majd 30 éves pasi,jóképű,van humora(bár csak megszokott közegben),nincs az anyjához láncolva,jó melója van.Elvileg semmi defekt.

Barátnő mégis nulla.Nem meleg,nem bi,hanem bátortalan.De nem jövök rá,hogy miért,hisz az a tipikus" el kell olvadni még a látványtól is" pasi.

Sokat beszélgetünk,és nem jövök rá hogy mégis miért szingli (nem,nem szeretne az lenni,csak sosem jöttek össze neki a lányok).

szerintetek?


2011. jún. 21. 21:34
1 2 3
 21/22 yuda ***** válasza:

Nem bántásból mondom kedves kérdező, de süt az írásodból a felszínesség.

Mielőtt kapásból elhessintesz, kérlek olvasd el amit írok, majd olvasd vissza magadat is.


Itt egy jó pasi, de főleg a kinézete miatt mondod igaz?

Minden lábujjára jutna szép csaj, ez is külsőség nem?

Miért lenne jó pasi, aki lelkileg nem az? Vajon miért utasítanák vissza, ha akkora nagy pasi? Ezen miért nem gondolkozol el?

Miért elégedne meg egy pasi a szép nővel?


Jó ha tudod, a pasik- ha normálisak, megelégszenek a teljesen átlagos csajokkal is bőven, csak lelkileg, értelemben, kedvességben..stb jól ki lehessen jönni velük.

Bizonyos kor után...rosszul mondom, bizonyos értelmesség, igényesség után nem visz mindent a külső adottság- mert azzal nem lehet együtt élni, önmagában kevés.

2011. jún. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok felszines,ha végig olvastad volna,irtam,hogy egy annyira értékes ember,hogy ha "csak" barátság szinten megmarad,az is jó,mert ritka.

A beképzeltség bunkóság hiánya megint belső tulajdonság.


Jó pasi külsőre,de belsőre is.


És a szép nőt nem arra irtam,hogy min szépségversenyt nyernie kelljen.Csak hogy lehetne akárhogy kinéző barátnő,és ehhez képest semmi.És nem a nem megelégedés miatt.

És bár most 30hoz közeledve már persze hogy nem lenne elég egy csinos pofi,de mutass olyan 20 körülit akit ha rövidebb,kipróbálási időre id,de nem venne le a lábáról egy szebb csaj.De ilyen sincs (pedig minden fiatal pasi kipróbálná)


És igen,még mindig nem értem,hogy adot egy külsőre és belsőre is jó pasi,és nincs,nem is volt barátnő.

Ezért a kérdés

2011. jún. 22. 06:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!