Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mióta engedi a törvény hogy...

Mióta engedi a törvény hogy idős emberek mindenféle 3-4 kerekű vackokkal kujtorogjanak az utakon, mindenféle kresz és szabályismeret nélkül?

Figyelt kérdés
Sáv közepén forma1-es versenyző öregasszony, két sarokkal odébb IndyCar öregember, mögöttük pedig feltorlódott kocsisor, mert ugye a sáv közepén mennek. Ma már minden megengedett?
2016. jún. 9. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy bizonyos kor felett be kéne ültetni az embereket egy oktató mellé, és le kellene ellenőriznie, hogy ki mennyire konyít még a vezetéshez.


Azért a biciklisek is tudnak érdekesek lenni, de ha elütném, akkor biztos én lennék a hibás. Múltkor teherautóval mentem, mellettem egy nő biciklizett, és 2 centin múlott, hogy nem tekert belém oldalról. Akkora banga hogy lehet valaki, hogy egy rohadt teherautót nem vesz észre, és körülnézés nélkül kiteker? Nem egy halk autóról van szó.

Nekem gondom nem származik belőle, max nekimegy a platónak, aztán átmegy rajt a hátsókerék, az autónak baja nem lesz, vele ellentétben.

2016. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg nekik a bömösöddel! Legyél kemény!
2016. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz 3-4 kerekű vacak alatt? pedálos, vagy elektromos, esetleg segédmotoros?
2016. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elektromos újfajta járgányok.
2016. jún. 9. 22:16
 5/7 A kérdező kommentje:

Ilyesmik:


[link]

2016. jún. 9. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:

ezt ismerem, az oep engedélyezi mozgássérült jogosultsággal..

ez egy bevásárló járgány, kimondottan járásra képtelen, vagy nehezen megoldható embereknek adják.


imádkozz, hogy egyszer neked nehogy kelljen.amúgy utalványra 320 ezer.


én, ha ilyent látok, csak sajnálom..nem zavar...kikerülöm, ha nem, akkor várok mögötte amíg lehetőséget nem látok előzni.


Azért mennek középen, mert szarok az útjaink, pláne a padkák...ha ő elesik senki nem áll meg, hogy felsegítse..

csak gondold át, biztos ismersz olyant, aki csak ezzel tudna közlekedni, de nincs rá pénze...


sokkal rosszabb lenne ha kerülgetnék a kátyúkat..az lenne csak az életveszély.


nekem ugyan sportkocsim van, de tisztelem őket..

2016. jún. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Sáv közepén forma1-es versenyző öregasszony, két sarokkal odébb IndyCar öregember"


xD A piros lámpánál meg Szujó Zoltán vagy Palik László lengeti a kockás zászlót :) "Azt a mindenit"

2016. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!