Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi idegbeteg az utakon?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Mire gondolsz? Dudálnak ha 50-el mész az országuton?
2016. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
A rohanás az életünk része, sajnos.
2016. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsak lettek az autók, így azt gondolják sokan, hogy Menő Manók lettek ettől, sőt: esetleg le tudják magukat is előzni ezáltal. De lehet, hogy sok az inkontinens. Amúgy meg Mo.-n nagyon igaz az az idézet, hogy "Ember embernek farkasa" /by: Plautus/
2016. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
troll kérdés.
2016. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én pl angliában sokkal több veszélyesen közlekedő marhával találkozom az utakon.

Magyarországon inkább egy olyan bamba lassúság lett a jellemző. Zöld jelzésre 3mp után indulni, indokolatlan lassan haladás, megállni utközepén csak úgy, ilyenek.

2016. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 a külföldiek közt is sok a gyorshajtó, én forgalmas főútnál lakom, látom, amikor jönnek haza vagy mennek az idénymunkás-átutazó osztrákok, románok, németek, bolgárok stb, nem tartják be egyáltalán a sebességeket, kamionok se, személyautók se, szóval itt már úgy közlekednek, mint a szélvész.
2016. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Én itt főleg inkább lúzereket látok mint idegbetegeket... Idegbetegből is van pár, de a lúzerek száma legalább a 10x-ese...
2016. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy veszem észre, hogy Magyarországon teljesen nyugis a közlekedés más országokhoz képest.
2016. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert szerinted máshol nincsenek?
2016. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert mire oda jut az ember,hogy megszerzi a jogsit,és úgy ül be kezdőként,hogy "jajj de jó vezetni". Na ezt a végére az oktatók ,és a vizsgabiztosok(ha megbukik) kiölik belőle,ahogy belőlem is,bár én még nem vizsgáztam. :)
2016. jún. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!