Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Teli piroson átmenni?

Teli piroson átmenni?

Figyelt kérdés

Tegnap motorral voltam Pesten, és piros volt a lámpa, a gyalogosok már megindultak, a belső sáv üres volt, jött egy Ford S-Max, és úgy átment a piroson mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne (nem is lassan).

Majd még láttam,hogy a következő lámpa sárgájára is gázt ad.

Mentem tovább, utolértem, torlódás volt, le is hagytam.Megint megfog a piros, megint üres a belső, ugyan ez a Ford vagy 100-al elmegy (nem tudom mennyivel ment, de csak egy suhanó hang, és még a szelét is éreztem)

A gyalogosok meg ott álltak, és szerencsére jól felmérték,hogy ez nem fog megállni, így senki sem lépett le.

Erre már néztem,hogy az igen.Aztán még egyszer láttam,hogy egy sárgát megint megcsap, de aztán eltűnt...az ilyen emberek mégis mit gondolnak?Létezik,hogy nem fogta fel?Vagy hogy lehet ennyire leszarni?


2016. jún. 2. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el vannak ilyenek. A tipikus buszsávhasználó menőcsávók, akik tojnak a jobbról előzés szabálytalan mivoltára, ők a nagykirályok az utakon. És a szomorú az, hogy a legtöbb esetben pont az ilyeneket nem látják a rendőrök.. De ha mi, akik betartanak minden szabályt, véletlenül túllépünk egy sebességkorlátozást, tuti ott egy trafi.

Szóval igen, sajnos ilyen barbár sok van az utakon.. Előz, tolakszik, fenekedbe jön, villog, idegeskedik, piroson átmegy, bemegy a behajtani tiloson.. Bolond világ

2016. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha látják sem hatja meg öket.
2016. jún. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Addig játssza ezt míg telibever valami kocsit, vagy elcsap egy gyalogost.Akkor majd visszavesz ,de addig leszarja ,bízik a jószerencsében. A rendőr ezeknek nem megy utána,mert fárasztó ,piros lámpa áthajtás figyelő meg csak nagyon kevés lámpánál van és ezek tisztában vannak vele hol vannak ezek a kamerák.
2016. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!