Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megelőzés után erősen befékez....

Megelőzés után erősen befékez. Ezt minek? Mire jó ez? Mit lehet elérni ezzel?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 06:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ide figyeljen Jóember!

Privátba kéne írnom, mert ez csak rád vonatkozik, de inkább ide írok, hogy tiszta legyen a kép:


"A válaszod bicskanyitogató stílusából ítélve, kedves kérdező"


Nem tudom mi neked a bicsaknyitogató, de ha ez így lenne, harakirit kéne elkövetned, mert a te stílusod sokkal keményebb, mint amit kritizálsz. Ha ennyitől kinyílik a bicska a zsebedben, az beteges (pszichopata).


", biztosan elkövettél valamit, amit ezzel torolt meg. Valahogy biztos elfelejtetted beírni, azzal kezdődött hogy ő visszaütütt... persze mint abszolút tökéletes szabálytisztelő ember, ezt a kresz keretein belül tetted, "


El vagy tévedve. Képzelgéseid és a stílusod alapján neked szakemberre lenne szükséged, hogy kezeltessed magad. A feltételezéseidet saját magadból szedted elő és saját képzelgéseidben táplálod a rosszindulatot. Ha valóban érdekelne a történet rákérdeznél és nem vádaskodnál.


"elfogyó sévnál nem engedted be, csak egy kis gázelvétel kellett volna, de hát be van kapcsolva a tempomat... vagy ugyanígy beengedhetted volna a belső sávba egy kis gázelvétellel, hogy kiférjen még eléd, ne kelljen vészfékeznie. "


3 sávos autópályáról van szó. A másik hátulról jött. Előzést is szabálytalanul végezte el. Az indexelés hiánya már nem is zavar, mert azt megszoktam, de egy autónyi távon belül vágott az autó elé és rögtön fékezett. 80as tempóra állt be előttem. Minek előzött akkor meg?


"Számtalan ilyen gyökérséget tud elkövetni a csak a saját egyszemélyes világában létező gyökér. "


Ezt prezentáltad nekünk. Tudom, hogy vannak ilyenek, de a téged sem értelek, miért vagy ilyen. Bár most, hogy így kimondtad, lehet, egyszerű gyökér volt, akit nem kap elég figyelmet és így akarja magát megmutatni, hogy ő is életképes, mert máshogy nem tudja. Végeredményben ő lesz az, aki szánalomra méltó lesz. Ez is egy megoldás. Akár a te esetedben is.


"Neked semelyik válasz nem volt jó, mindre volt valami okostojás megjegyzésed."


3 válasszal volt gondom. Egyik a tiéd. Egyet töröltek. És az első. A többiek válaszát szépen felpontoztam, mert hasznos válaszok voltak. A szabályzatban benne van, hogy nem kell külön megköszönni egyesével mindenki válaszát. Azért reagáltam rájuk, mert esetemben sajnos nem használhatóak. Akinek nincs rendőr haverja, az nem fog tudni rendőrségre menni ilyennel, mert nincs bizonyítéka. Kamera képem nincs, mert még nincs kamerám, nem ismerem, milyenek vannak.


"Olcsón megúsztad, majd akkor sírj itt, ha valaki kiszed a felhúzott ablakon keresztül."


El tudom képzelni, hogy te megtennéd minden ok nélkül. Ha valóban így van, tényleg menj el egy szakemberhez, mert ez a viselkedés veszélyes a társadalomra.


Most, hogy kiélvezted a figyelmemet, a továbbiakban megfogadom és gyakorlom a legjobb választ a kérdésre, ami a #2 válaszban van benne. Ignorállak, mert ennyit érdemeltél volna az elején is.

2016. ápr. 24. 22:05
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
#10 nem tudom hova lett a válasz, de azt "+1"-eztem, amiben azt írták, hogy vegyél kamerát, felettébb hasznos tud lenni az ilyen eseteknél.
2016. ápr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

Második kommented végén, helyesen, megvalósítandónak ítéled a 2. válasz tanácsát, de az olvasottak alapján nem bírod megtenni. Azért nem, mert kettősség van benned. Az 1. választ nem tarod elfogadhatónak, pedig azt írta, amit a 2. Addig kell foglalkozni vele, míg tart, aztán el kell felejteni. Igaz, ő leírta azt is, amilyen te, állításod szerint, nem vagy; de mégis olyan vagy, és ez zavar benne.


A kommentjeidből is kitűnik, hogy harcolsz azért, hogy elfeledd a tragédiát, de nem sikerül.

A Stihl márkanevet kisbetűvel írtad, és meg is változtattál benne egy betűt; ösztönösen elhatárolódva annak az eszköznek a nevétől, amely élő fákat képes megcsonkítani, kivágni.

Első kommentedben számjelként # helyett – ami egymást áthúzó vonalakból áll, hegyes szögeket képezve – a @ jelet használtad, ami lágy, kerekded, emlékeztet a „smile” jelre.


Gondolom, hogy problémáddal egyedül voltál a hétvégén. Családod elutazhatott, és így kedves nyugtatásuk, bátorító, szerető ölelésük nem segíthetett neked megemészteni a problémád. Ha módod van rá, utazz utánuk; vagy kérdd meg őket, hogy a tervezett idő előtt jöjjenek haza, mert szükséged van rájuk.

De, legalább fordulj megértő, kedves baráthoz; kívülálló tárgyilagosan tudja megítélni ugyanazt a helyzetet. Neki nem kellett átélnie azt, amit neked.


Orvosi segítséget csak akkor kérj, gyógyszert csak akkor szedj, ha elhúzódik a rossz érzeted és semmilyen más kapaszkodót nem találsz, semmilyen segítséget nem kapsz. Amíg csak lehet, ezt kerüld el.


Szép napot, kellemes autózást kívánok!

2016. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%
Oké, most nagyon röhögök.
2016. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19%

elmebeteg grqafomán kérdező csak pörög a hátán, minta Chemotoxszal lefújt légy. Zümmög egy darabig, de repülni már nem fog.

Kicsit félek, hogy ezzel a mentalitással még mindig autót vezet.


Segítek a piros mancshoz: a nulla százalékos vagyok :)))

2016. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Harmadik valaszolo! Hat igazan nagyot nevettem rajtad. Biztos egy hasitasis apuka lehetsz aki viszi a astra kombival a gyereket az isibe es varod hogy fontoskodhass valamit:D ruhellem az ilyen embereket! Ha intezkedni akarsz akkor vagy tedd meg te vagy a f @szert nem mentel el rendornek ovizsaru
2016. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
21%

8-as-ra, full hd 120 fokos látószögű kamerát vegyél, éjjel látó vacak infraled nem fontos rá, úgyse ér az semmit. A lényeg hogy veszel bele egy min. 8 gigás sd kártyát amire folyamatosan vesz a kamera, a régi dolgokat automatice törli így sose telik meg. Ha akció volt ,akkor egy gombnyomásra zárolja az aktuális videót amit a bíróság, mivel szabad bizonyítási jog van, figyelembe vesz.

Fogyasztása elenyésző,gyújtásra indul a felvétel ,gy.levételre leáll.Olyan is van ami menti a gps koordinátákat de szerintem az felesleges és azok drágábbak is. Ha belerongyolsz egy ilyen büntetőfékező majomba akkor más nem fog melletted állni csak a kamera.Az oroszoknál sem véletlen terjedt el a dolog.

Ebayen is van sok de idehaza is árulnak bőven,nem feltétlen a "nagy" márkák termékei a jók.

2016. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!