Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megelőzés után erősen befékez....

Megelőzés után erősen befékez. Ezt minek? Mire jó ez? Mit lehet elérni ezzel?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 06:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Normális embernél semmire se jó, és semmit sem lehet elérni vele. Addig foglalkozik vele, míg ügyelnie kell arra, hogy ne legyen belőle baleset, ha egyáltalán ez fenyegeti. Ha kellett tennie is valamit, akkor az a megnyugtató érzése lett, hogy ügyes volt, kivédte az ütközést. Eszébe sem jut többé.


Másoknál azt lehet elérni vele, hogy agyalnak rajta órákig, napokig, vagy tovább is; fűnek-fának elmondják, még vadidegeneknek is megírják. Életük fő témájává válik, legalábbis egy időre. Képtelenek helyén kezelni.

2016. ápr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Retardált autós, előfordul sajna. Ne foglalkozz vele.
2016. ápr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

Nálam például azt, ha egyébként is úgy közlekedik a barom, mint egy ámokfutó, hogy beszólok a rendőr haveromnak, megadom a rendszámot, az útirányt és a pillanatnyi helyzetünket. Ha épp van a környéken kocsijuk, akkor bemérik és lekapcsolják.


Mindenki úgy nyírja ki magát, ahogy akarja, de engem ne veszélyeztessen, mert rám még szüksége van pár embernek.

2016. ápr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Vannak hülyék akik vélt vagy valós hatalmas "sérelmüket" baleset karambol előidézésével próbálják megtorolni.Hogy mire jó ez nem tudom,mert ha a hátsó nem tud megállni akkor a büntetgető kocsija is szépen megtörik,de biztos akkor is azt mondja hogy de megérte neki,hogy van egy törött kocsija ,de ő megmutatta hogy faxagyerek. Ezért is kell kamera a kocsiba mert az ilyen büntetőfékezésből történő baleset szándékos voltát másként nem tudod bizonyítani ,hacsak nem áll meg rögtön egy másik autós tanuskodni aki látta az esetet,de ez nagyon nem jellemző.
2016. ápr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Többnyire büntet téged. Erre jó. Kisstílű és életveszélyes bosszúállás valamilyen vélt vagy valós sérelemért.


Ritkábban pedig csak meglátott egy rendőrt vagy sebességkorlátozó táblát.

2016. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
nekem is szokott ilyen lenni, hogy megyek 90-el, megelőz, majd totyog előtte 80-al.
2016. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vagy csak azert, mint ami nalam is volt valamelyik nap, hogy eloznem, mert nem megy, de a p@raszt csak azt nezi mikor akarom elozni, es mikor melle ertem elkezdte neki nyomni, hogy veletlenul se menjek be ele. Nem fekeztem be, de megtudnam erteni azokat, akik ilyenkor befekeznek az ilyen gerinctelen elott.
2016. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

@1 neked ajánlok egy still fűrészt. Favégásra tökéletes. A szemgerendád is elviszi.


@7 ez az eset nem állt fent. Konstans 90es tempóval mentem. Tempomattal. Később ugyan úgy 90el megelőztem. De amikor ismét elém vágott, előre fékeztem. Nem tudom mit akart büntetni.


@3 nekem nincsenek kapcsolataim az alvilággal, sem korrupt zsarukkal. Normális zsaru meg nem él nálunk. Ezt buktam.


@4 kamera ok, de milyet? Nem ismerem melyik éri tényleg meg az árát és csinál azonosításra alkalmas képet és tárolja szépen le úgy, hogy nem zabál kiló wattokat.

2016. ápr. 23. 13:33
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

A válaszod bicskanyitogató stílusából ítélve, kedves kérdező, biztosan elkövettél valamit, amit ezzel torolt meg. Valahogy biztos elfelejtetted beírni, azzal kezdődött hogy ő visszaütütt... persze mint abszolút tökéletes szabálytisztelő ember, ezt a kresz keretein belül tetted, elfogyó sévnál nem engedted be, csak egy kis gázelvétel kellett volna, de hát be van kapcsolva a tempomat... vagy ugyanígy beengedhetted volna a belső sávba egy kis gázelvétellel, hogy kiférjen még eléd, ne kelljen vészfékeznie. Számtalan ilyen gyökérséget tud elkövetni a csak a saját egyszemélyes világában létező gyökér.


Neked semelyik válasz nem volt jó, mindre volt valami okostojás megjegyzésed.

Olcsón megúsztad, majd akkor sírj itt, ha valaki kiszed a felhúzott ablakon keresztül.

2016. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
#9 +1
2016. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!