Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak szerintem volt kicsit...

Csak szerintem volt kicsit kattant az öreg?

Figyelt kérdés

Elfogyó sávból próbáltam átjutni a másikba, mellettem jött egy Ford Focussal a mama meg a papa, papa vezetett.

Nagyon rá volt tapadva az előtte lévőre, nehogy véletlenül is be kelljen engednie, mert ő nagyon siet.

Nem a sáv végén próbáltam bejutni, hanem már hamarabb, így elidőzgettünk,aztán a papa elaludt, én meg bedugtam elé a kocsi orrát.Rögtön reagált, és majdnem lefulladással odaugrasztotta a kocsit, csak nehogy bemenjek elé, de már késő volt.Jól rám dudált, a barátnőm szerint csapkodta a dudát, nem pedig nyomta. (ő hátrafordult és ránézett)

Mikor már láttam az arcát a tükörben, akkor láttam,hogy jár a szája, bőszen magyaráz a mamának, majd bemutatott nekem, de nem csak simán felemelte a középső ujját, hanem tényleg majd átütötte a szélvédőjét, és hadonászva mutogatott vagy fél percig, mert gondolom látta,hogy nézem a tükörben.

Szó szerint nevetséges volt, ezt nem tudom,hogy elmagyarázni, de nem volt normális.

Ha lenne videóm róla,akkor ezen nevetne most a fél ország,hogy ez mit leművelt.( a feje amit vágott külön poén kategória)

De ezzel még nincs vége, természetesen nevetni kezdtem, az anyósülésen ülő barátnőm pedig hátra is fordult,hogy ő is lássa még mit csinál.

Erre az öreg annyira ideges lett,hogy az öv kicsatolása nélkül megpróbált kiugrani.Mikor az visszarántotta az ülésbe, talán még dühösebb lett.

Nem tudom ki látott már galambot gyors léptekben haladni, de körülbelül ahhoz tudnám hasonlítani az öreget.Mint egy gyors galamb odarohant, én persze gurultam előre, ő meg kiabált,hogy "ne menjél el,a k***a anyádat" és kopogtatott az ablakomon, de mivel a múltheti csúnya megfázásomból még a köhögésem hátra van, csak köhögésbe fulladt nevetéssel tudtam reagálni.

Annyira pipa volt a tag, hogy ilyet még az életben nem tapasztaltam.

Hazaérve azt hittem megúsztuk az öreget, és van egy jó sztorim, de egy akkora turha volt a c oszlopon, hogyha azt akkor észreveszem, agyba-főbe verem, de így végül lemostam nagynyomásúval, és továbbra is csak nevetni tudok rajta.

Rohadt vén ember, nem értem mi üt az ilyenbe, ezek beteg emberek?Mert engem is fellehet dühíteni, de ilyet sosem csinálnék.


Oké, ez a turha kicsit lefagyasztotta a mosolyt az arcomról, meg elismerem,hogy talán provokáció is volt az,hogy így kinevettük, de az ilyennel nem lehet mást csinálni, nem tudom,hogy ezen kívül mi lett volna a helyes reakció?!Szerintem a legtöbben így is kiszálltak volna kakaskodni, én meg visszafogtam magam.

A barátnőmet pedig meg is ijesztette, hát ha még egy gyerek is van velünk.


2016. ápr. 19. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Igen, van ez a típusú öregember, aki se lát se hall, rátapad az előtte haladóra.


Ettől még te is egy s/ggfej voltál aki bepofátlankodott oda ahova nem "fért volna be". A kívülálló ezt úgy látta volna, hogy a bolond öreg és a fiatal suttyó küzd egymással és mindkettőn ugyanannyira röhög. Az ilyet inkább el kell engedni, mert valami váratlan történik nem biztos, hogy jó pont előtte vagy mellette lenni. Majd meg lehet előzni, ahol tiszta a terep

2016. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Van ilyen is meg olyan is. A fiatalok közt is van nem csak az öregek közt. A hülyeség az kortalan. De te se sokkal lehetsz okosabb , ha vársz egy vagy két kocsit biztos beengednek simán.
2016. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, vártam már hogy én legyek a hülye.

1.Fel sem tűnt,hogy ő van mellettem, indexeltem, láttam,hogy a Ford nem akar beengedni, rá van tapadva az előtte haladóra.

Gurulok-gurulok, beszélgetünk, egyszer csak egy hely, és betettem a kocsit.

2.Nem akarok örökké az elfogyóban állni (ha azt teszem akkor jön az 'ilyet utálom, hogy nem képes besorolni')

3.Kint volt,hogy segítse a besorolást.Az öreg segítette nagyon.


Hülyét csinált magából a viselkedésével, mint egy gyerek az óvodában, mutogat, köpköd, nem csoda,hogy kinevetem.

Ráadásul röhejes volt a támadása is, mert a galamb a legjobb hasonlat a kinézetére, és a járására is, na már most ha egy ilyen ráront az emberre, vagy leüti vagy nevet.

2016. ápr. 19. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

ha ezt így előadod a bíróságon, a közlekedési bíró alsó hangon is felesbe hozza ki...mert bizony te is hibás voltál..és tekintettel a fiatal korodra, ez csak romlani fog.


én ha ilyent látok, megpróbálom a helyébe képzelni magam, és nem anyázok..hadd menjen..

például ha egy fiatal versenyző tolakszik egy jó kocsival, és érezni a kocsi mozgásán, hogy jól is vezet egyébként, azt minden további nélkül engedem..nem történik semmi..


engem nem zavar, ha valaki a seggemben tol, mert nem azért teszi, hogy sürgessen, hanem megbízik bennem,és nem fél, hogy értelmetlenül satuzok..

olyan még sosem volt, hogy ne engedtek volna be, pedig igencsak kemény helyeken járok...lehet, hogy a sportkocsit nézik? pedig látható, hogy hetven éves vagyok..igaz nem dühöngök, nem integetek, csak tolom, ha lehet..ráadássul szeretek vezetni, engem nem stresszel a forgalom, sőt szeretem...igaz, automata a kocsim, tehát marhára nem érdekel ha csorogni kell, vagy padlózni..


legalább te nyugodj le..többre megyünk...

2016. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Vannak ilyen emberek a forgalomban, akar egy nehez nap miatt, akar mert lobbanekony termeszetuek alapbol. Helyes reakcio szerintem nincs, mindenki maskent reagalna le. En peldaul ugy gondolom, hogy a nevetes helyett elnezest kertem volna vagy legalabbis megprobaltam volna, mivelhogy az en hibam volt a kialakult helyzet. Persze a te reakciod sem feltetlen rossz, hisz ahogy irod nagyon kikeszult egy ilyen aprosagon, marpedig aki egy ilyen mindennapos dolgot nem tud higgadtan kezelni, akkor annak vagy mocsok sz*r napja volt vagy tenyleg nincs valami rendben az emeleten.:)
2016. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig vannak iylenek.
2016. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
34%

Nem vagyok erkölcsrendész, meg álszent sem, mert én napi szinten ennél durvább sztorikat élek meg a forgalomban, hol én vagyok a bunkó hol a másik.


Na de most, hogy te ezt a sztorit kiírtad jobb neked?!?


Igazából válaszolnék értelmesen is, csak igazából ez az egész egy önigazolás, hogy az öreg egy tahó, te meg milyen humoros és laza vagy!

2016. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

"1.Fel sem tűnt,hogy ő van mellettem, indexeltem, láttam,hogy a Ford nem akar beengedni, rá van tapadva az előtte haladóra.

Gurulok-gurulok, beszélgetünk, egyszer csak egy hely, és betettem a kocsit. "


Te, most kajak jól értem, hogy úgy álltál neki sávot váltani, hogy meg se nézted, hogy be fogsz férni?

2016. ápr. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!