Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek lehet, hogy...

Szerintetek lehet, hogy valaki ennyire ne legyen tisztában egy forgalmi szituációval? Szerintem döbbenetes, hogy vezethet így valaki.

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Ym1JTHJ7qjc


Nem is érti szerencsétlen nő, hogy miről magyaráz neki a biciklis.


2015. okt. 27. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nő= szöke! :)a zsruk lex@rták...
2015. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem az a döbbenetes, hogy sokan a pofájukat összetöretnék egy videóért.Ha megnézed a 0:01-kor már feltűnik a Caddy a bringás mellett ,látszik hogy az elől álló autó fékez így sejthető, hogy a csaj aki amúgy szabálytalanul kezdett az előzésbe nem a gázt fogja nyomni. Kb 0:035-körül megy neki a bringás az autónak, ideje épp lett volna lassítani.

Ugye nem csak a szabályok betartása a kötelezettségünk hanem az esetlegesen más szabálysértése miatt kialakult veszélyhelyzet tőlünk telhető módon való elhárítása is ,nem ?


A nő meg no comment :D

2015. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hehehe*** tényleg szőke!
2015. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

John_McClane


Egy kicsit próbáld meg jobban megnézni azt a videót...


A kocsi mellément a kerékpárosnak. Balra autó, jobbra magas padka, tehát nem volt szerencsétlennek választása.


Érezhető, hogy fékez, de meglepő módon egy kerékpár fékje közel sem olyan erős, mint egy személyautóé. A nő bevágott elé és fékezett, esélye sem volt a kerékpárosnak.


Sok hülye kerékpáros van de itt ne hozzuk ki őt hibásként.

2015. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Én nem mondtam, hogy a kerékpáros a hibás, természetesen a nő a hibás ez nem vitás.


Én azt írtam: a kerékpáros nem tett semmit annak érdekében, hogy a balesetet elkerülje, pedig tehetett volna. Kicsit határozottabban belefékez és simán elkerüli a bajt,de persze egyszerűbb feleslegesen "elüttetni magunkat" majd tépni a pofánkat...


Tudom milyen a bringán a fék, van nekem is.

2015. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Csak azt mondtad, hogy egy videóért direkt elütteti magát, ami azért lássuk be kellőképpen nagy baromság.


Látszik, hogy fékez. Csak épp kb. 30-al mehet azon a részen. Satuzni nem túl jó ötlet, amikor jobbra tőled 10 centire egy macskaköves padka balra pedig egy 1 tonnás autó, mert megcsúszik és aláesik.


Ha meg nem satuzik ennyit fog a fék az alatt a kb. 1 mp alatt, amennyi ideje volt fékezni.

2015. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Még jó, hogy idézőjelbe tettem, hogy ne lehessen kiforgatni, mégis sikerült :D


Szerintem simán tudott volna nagyobbat is fékezni, szerinted nem. Ez akkor így döntetlen :)

2015. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

# 2

Egy árva idézőjel sincs a mondókádba. A többiben már csak magyarázod a bizonyítványodat.


Egyezzünk meg abban, hogy marhára rosszul méred fel ezt a szituációt, a kerékpárosnak itt nem volt reális lehetősége elkerülni ezt a szituációt.

2015. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Oké mit írtam az #5-ben:


de persze egyszerűbb feleslegesen "elüttetni magunkat" majd tépni a pofánkat...


mit reagáltál erre:


"Csak azt mondtad, hogy egy videóért direkt elütteti magát, ami azért lássuk be kellőképpen nagy baromság."


Majd:


"# 2

Egy árva idézőjel sincs a mondókádba."


Akkor ez most önellentmondás ? :D


Hát ha te attól jobban alszol, hogy tiéd az utolsó szó ám legyen, rosszul mérem fel a szituációt :D

2015. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Én csak a 2. hozzászólásodra reagáltam, az a véletlen műve, hogy pont ugyan ezeket a szavakat használtam.
2015. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!