Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ebben a helyzetben kit tartoto...

Ebben a helyzetben kit tartotok NAGYOBB hülyének?

Figyelt kérdés

Ma délután a szentendrei úton mentem hazafelé, jött egy fehér BMW, szerintem F11.

Már a tükörben láttam,hogy hol itt,hol ott jön, szlalomozgatott, és bizony ment 100 felett.

Egy idősebb sofőr a külsőből átment a belsőbe, a BMW elkezdte tolni, mire az öreg a Focussal elkezdte villogtatni a féklámpáját, és direkt beállt egy furgon mellé, és tartotta annak tempóját, gondolom,hogy a BMW ne tudja előzni.

A BMW Békásmegyernél a benzinkút kanyarodójában megelőzte jobbról a furgont, az öreg meg gyorsan bevágott elé a külsőbe.

Meglepő mód a BMW se nem refizett, se nem dudált, csak ment a Focus mögött.

Végül Budakalásznál megtudta előzni, és padlógázzal el is húzott.

Nem vitatom,hogy mindkettő hülye, de valahogy én mégis a Focusos öreget tartom nagyobb baromnak.

Sőt, még azt is kinézem,hogy a BMW-snek komoly dolga volt, mert egy igazi tahó az dudált, meg villogott volna mindenfelé, ő meg "csendben" tűrte, hogy valaki rendőrnek képzeli magát.


2016. ápr. 4. 14:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9-es! Nem kell linkelni.

Az akadályozás ÁLTALÁBAN tilos, de az indokolt nem. Márpedig, ha te az útra megengedett legnagyobb sebességgel mész, az semmiképpen nem lehet akadályozás.


Egyébként én is jobban szeretem, ha a barom előttem megy, mintha mögöttem.

2016. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8%
A gyorshajtóknak nem árt néha keresztbe tenni mert ha mindenki félrehúzódik előlük az csak megerősíti bennük a tudatot hogy nekik bármit bárhol lehet, mert nekik előjogaik vannak, hiszen mindenki utat enged nekik mintha kék villogóval mennének. És mi lesz ennek a következménye : még többször és még gyorsabban hajtanak, amíg össze nem törnek egy vétlen családot. Szóval a Bmw-s volt a hülye, ok okozat..Ő kezdte a balhét a tolakodással a gyorshajtással ,ha békésen megengedett sebességgel megy nem vált ki ellenreakciót sem.Ennyi a történet.
2016. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Beviz Elek ***** válasza:
49%

#7


[link]


3. kérdést olvasd el, a helyes válast egyèrtelmű. Az önkéntes rendőrök maradjanak otthon!

2016. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

"A BMW Békásmegyernél a benzinkút kanyarodójában megelőzte jobbról a furgont, az öreg meg gyorsan bevágott elé a külsőbe."

Nem vitás, hogy a papi.

2016. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A vamzer papper, nyilván.
2016. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!