Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ebben a helyzetben kit tartoto...

Ebben a helyzetben kit tartotok NAGYOBB hülyének?

Figyelt kérdés

Ma délután a szentendrei úton mentem hazafelé, jött egy fehér BMW, szerintem F11.

Már a tükörben láttam,hogy hol itt,hol ott jön, szlalomozgatott, és bizony ment 100 felett.

Egy idősebb sofőr a külsőből átment a belsőbe, a BMW elkezdte tolni, mire az öreg a Focussal elkezdte villogtatni a féklámpáját, és direkt beállt egy furgon mellé, és tartotta annak tempóját, gondolom,hogy a BMW ne tudja előzni.

A BMW Békásmegyernél a benzinkút kanyarodójában megelőzte jobbról a furgont, az öreg meg gyorsan bevágott elé a külsőbe.

Meglepő mód a BMW se nem refizett, se nem dudált, csak ment a Focus mögött.

Végül Budakalásznál megtudta előzni, és padlógázzal el is húzott.

Nem vitatom,hogy mindkettő hülye, de valahogy én mégis a Focusos öreget tartom nagyobb baromnak.

Sőt, még azt is kinézem,hogy a BMW-snek komoly dolga volt, mert egy igazi tahó az dudált, meg villogott volna mindenfelé, ő meg "csendben" tűrte, hogy valaki rendőrnek képzeli magát.


2016. ápr. 4. 14:14
1 2
 1/15 Beviz Elek ***** válasza:
84%
A Focus söfőrje egyértelműen. Függetlenül hogy mennyire volt veszélyes a BMW-s, ha találkozok egy ilyennel akkor nem az a célom hogy felhúzzam, hanem hogy mindenki nyugodtan mehessen a dolgára. Attól hogy direkt feltartom még nem változik meg a gondolkodása és nem fog öregesen, ráédősen menni.
2016. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Önkéntesrendőrködni veszélyes, de szlalomozni, gyorshajtani is. Mindkettő egyforma barom, mert magukat és másokat veszélyeztettek azzal, hogy seggarc módra közlekedtek.
2016. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2-esnek van igaza, de az ilyen menő kocsis hülyék nálam nem sok vizet zavarnak, mert hamar elhúznak ahogy tudnak...
2016. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A Focus sofőr...


Alapból ha meg akar előzni egy autó ,akkor segítesz neki és visszaveszel a tempóból ,hogy biztonságosan tudjon megelőzni ,nem pedig beállsz elé (akármennyire is siet az illető)! Az már utána az ő dolga ,hogy ha netán véletlenül a fára tekeredik...

2016. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem számítjuk a tempót, akkor egyértelműen a Focusos volt a barom. Kötelessége a gyorsabbat elengedni többsávos úton.
2016. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Focusos... legjobb az iyleneket hagyni hadd menejnek minél messzebbre.
2016. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki többel megy mint a megengedett és nem használ megkülönböztető jelzést egyáltalán nem vagyok köteles elengedi ha a megengedett sebességgel haladok...
2016. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
08:54 A józan ész azt követeli, hogy ha valaki nagyon baromkodik, akkor el kell engedni, mert biztonságosabb, ha előtted van és szemmel tudod tartani. Az önkéntesrendőrködés magadra és másokra is veszélyes, mert aki keresztbe szarja a KRESZ-t, az egyéb állatságokra is képes.
2016. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7-es

Linkeld ezt a törvényt, légyszives.

2016. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9es miért büntetik a gyorshajtást? Mert megengedett?? :-)
2016. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!