Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autósok! Bennetek irritálnak...

Autósok! Bennetek irritálnak a kerékpárosok?

Figyelt kérdés

Elsősorban az országúti kerékpárosokra gondolok, meg azokra akik az autók között szlalomozgatnak, vagy csak simán főúton közlekednek.

Tudom,hogy van pro, és kontra, nem kell itt vitába kezdeni, bár gondolom a regényszerű véleményeket nem úszhatom meg.

Viszont megköszönném, ha csak 1-2, RÖVID mondattal indokolnátok, de aki belelovalná magát, és regénybe kezd, azt inkább írjon csak annyit,hogy igen/nem.

Minden válaszra pozitívat adok, igenre, és nemre egyaránt, aki viszont nem válaszol,csak vitába kezd, és más válaszára reagál, annak adok egy mínuszt.

Kezdem én:


-Engem irritálnak, mert feltartanak, és gyakran nehéz kikerülni őket.Amikor meg az út közepén halad, arról már nem is szólnék.


(Ettől függetlenül nem haragszom rájuk, és nem teszek alájuk, elfogadom,hogy vannak)


2016. ápr. 3. 23:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Engem talán egy picikét meglep, amikor éjjel a töksötét sokadrangú országúton, egy pocsolyarészeg bácsi a kivilágítatlan bringáján keresztbetett szerszámokkal kacsázik.


Persze óvatosan kikerülöm, aztán felejtve. Akkor van gáz, ha másnap olvasom a hírekben, hogy egy kerékpárost éjjel elütött valaki..akkor még sajnálom is..az öreget is, az autóst is...

2016. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Engem az irritál, aki piros lámpánál bemegy elém, utána meg fenntartja a forgalmat. A másik kedvencem az öregnéni/öregbácsi, aki rendszeresen kiteker eléd, és megelőzni szinte nem is lehet, úgy szlalomozik az úton.

Amúgy nincs bajom a biciklisekkel, ha úgy tetszik nekik, akkor közlekedjenek az úton, amelyik útra meg nem engedik fel őket, arra nem is mennek.

2016. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Engem irritálnak, mert olyan utakra kijönnek kb 20-25-tel, ahol kb engem is letolnak 60-as tempónál, 50-es táblánál (Nagykőrösi út az autópiac és a nagybani közötti részen). Előzni nem tudod, kacsázik jobbra-balra. Ilyen nagy forgalmú utakra nem engednék ki bringásokat.

A másik: lámpánál sunnyog előre (és még ha nem is teker át a piroson), akkor is a zöldnél elég hamar utolérem, és ha nem tudok előzni, akkor az eléggé zavaró.

2016. ápr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!