Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit szóltok egy ilyen pilótához?

Mit szóltok egy ilyen pilótához?

Figyelt kérdés
Hallottátok már, hogy az eltünt gép másodpilótája régebbi útján, lányokat hívott a pilótafülkébe, végigflörtölte velük az utat, s randizni hívta ôket?
2014. márc. 12. 07:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

majdnem bárkit lepontozhatnék, mert nem sok válasz volt hasznos.


itt a fel ujj, le ujj, semerresem ujj, nem összetévesztendô a facebook like gombjával.


Az van odaírva, hogz hasznos-e számodra a válasz, s nem az, hogy tetszik-e.

2014. márc. 13. 04:27
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Olvasom most ezt az utolsót. A kérdésedre a hasznos válasz ezek egyik lenne:

1. igen

2. nem

2014. márc. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Két hülye kérdés hangzik el a címsorban, nem tudom milyen választ vársz.

Mit szólok? Semmit.

Hallottam-e? Nem, ezért nem is gondolok róla semmit.

2014. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az angol Daily Mirrorban, s a Daily Telegraphban is olvastam.
2014. márc. 13. 23:30
 15/17 A kérdező kommentje:
2014. márc. 13. 23:32
 16/17 anonim ***** válasza:

Jól van OK. Nem tudom mennyire értesz a repüléshez, de ezek a modern gépek már szinte maguktól mennek. Repülés közben simán ott lehetne hagyni a pilótafülkét üresen, a robotpilóta (számítógép) vinni tovább a megadott kordináta felé. Tehát a pilóták azért vanak ott, hogy ha kapnak mi utasítást a földi irányítástól, hogy mittudomén változtassanak a magasságukon, akkor azt megteszik, mert a számítógép nem állítja át magát, vagy bejelentkezni a következő ország légiirányításának stb. De elmúlt már az a korszak, hogy szigorúan a műszereket kellett figyelni.


A múltkor találtam a Youtube-on egy olyan videót, hogy egy riporter elvégzett egy kisgépes pilótatanfolyamot és kísérletképpen részt ett egy utasszállító gyorstalpalón (persze ilyen a valóságban nincs!) és arra voltak kíváncsiak, hogy kisgépes "tapasztalattal" fel Ill. le tudna-e szállni egy utasszállítóval. Az eredmény az lett, hogy ő mint kisérleti első-tiszt a felszállást sikeresen végrehajtotta, a leszállást pedig második alkalommal teljesítette gond nélkül. Az első próbálkozásnál túlment a küszöbön és későn kezdett sűllyedni a pályán, ezért át kellett startolni.


Tehát ezek a mai nagy utasszállítók ki vannak találva rendesen! Nem kell ilyeneken problémázni meg kiakadni, mint amit kérdezel.

2014. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mit szólok hozzá?

a, Ha szigorúak a szabályok, nem igaz, nem tehette meg.

b, Ha lightosan veszik a szabályokat, akkor meg miért ne, én tutkó csajoznék, ha ilyen állásban lennék. :D Ejj, de szuper lenne! :)

De ennek az ég egy adta világon nincs köze a balesethez/eltűnéshez szvsz... ma már nem úgy megy a repülés, mint a 40-es években...

2014. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!