Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit szóltok egy ilyen pilótához?

Mit szóltok egy ilyen pilótához?

Figyelt kérdés
Hallottátok már, hogy az eltünt gép másodpilótája régebbi útján, lányokat hívott a pilótafülkébe, végigflörtölte velük az utat, s randizni hívta ôket?
2014. márc. 12. 07:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Tök rendben van! A levegőben kevés a jobbkezes utca amire figyelni kellene, ezért végig unatkoznák az utat, főként ha automatán repülnek!

:D

2014. márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 szántóvető ***** válasza:
100%
amennyiben férfi az illető akkor ez teljesen rendjén van,a közlekedés biztonságát nem veszélyezteti,nem is értem miért ebbe a rovatba írtad a kérdést :)
2014. márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez alighanem szeptember 11 előtt lehetett. Korábban gyakran megengedték, hogy utas tartózkodjon a pilótafülkében. Ha ez olyankor történt, amikor nem ő repülte a gépet, s nem ütközött a társaság belső szabályozásába, akkor nincs ebben rendkívüli.

Sokkal súlyosabb, rengeteg ember halálát okozó fegyelmezetlenség is volt már a repülés történetében. Egy orosz gép azért zuhant le, mert a pilóta odaengedett a kormányhoz két kisgyereket, s azt is megengedte, hogy játszanak vele. A robotpilóta vezetett, de a kisfiú ténykedése miatt az részlegesen kikapcsolt. Mire észbe kaptak a pilóták, már nem lehetett megmenteni a gépet.

Budapesten az 50-es években volt egy eset. Ferihegyről felszálló sétarepülő pilótája bravúroskodott a nővendégeknek. A gép lezuhant.

2014. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ez nem olyan eget rengető dolog: tizenegypár évvel ezelőtt édesanyám is utazott a nővérével Észak-Afrikába, őket is beengedték a pilótafülkébe megnézni mi is zajlik ott.

Elég nagy valószínűséggel nem ilyesmi miatt lett azzal a géppel az, ami.

2014. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3%
En viszont ugy tudom ez tilos,meg a ket pilota egymas kozott sem beszelgethet a pillanatnyi repuleshez nem kotott temakrol...
2014. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ugy tudom ezt a "steril kokpit" szabaly koti meg (hogy nem lehet dumalni utkozben,masokat beengedni a fulkebe vagy barmilyen aktivitast vegezni amely nem targya a pillanatnyi repulesnek,es elveszi a figyelmet arrol) 5-os voltam ujra.
2014. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Helyesen írod, de nem nagyon régi szabály ez.
2014. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Na és akkor mi van? Induláskor beállítják a számítógépben az adatokat, a felszállás után az autopilot elviszi a gépet oda, ahová kell, hozzá se kell nyúlni. De hallottam már olyanról is, hogy le is tud szállni, de azt inkább a pilóták csinálják biztonsági okokból.
2014. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen parasztok repülnek át folyton a piroson miközben mobiloznak...
2014. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hahahaha es megint lepontoznak...meghozza 0%-ra!! Nyilvan a tobbi valaszolo aki leirta a velemenyet-amely nem egyezik az enyemmel-tette ezt,csakhogy en nem a velemenyemet irtam le hanem azt amit tudok. Ittvan olvassatok el ti is es pontozzatok le ezt a valaszomat is 0-ra hogy ne csalodjak bennetek...5-6-os voltam ujra es .!. [link]
2014. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!