Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit szóltok a négy fiatalhoz,...

Mit szóltok a négy fiatalhoz, aki a renault-ban halt meg?

Figyelt kérdés
Én sajnálom őket, de remélem, hogy a felelőtlenségükből tanulnak majd....
2010. jún. 16. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen felelőtlenek voltak. Sajnálom őket, de aki jogosítványt kap annak fel kell tudnia mérni, mikor mennyivel mehet. Sajnos a magyar utak nagyon rosszak, nagyon vigyázni kell, mert akár egy nyom is megdobhatja az autót és már meg is van a baj.
2010. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kb 140-el kezdett előzésbe.....
2010. jún. 17. 08:46
 3/13 anonim ***** válasza:
2 hós jogsival 170-el autókázni vicces... Amúgy: "de remélem, hogy a felelőtlenségükből tanulnak majd" - ők már nem...
2010. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen én se rájuk gondoltam, de valahogy a szívem megszakad miattuk. 16-17 éve csajok és 19-20 éves srácok. Borzasztó....az egyik felem ( a kisebbik) azt mondja, hogy megérdemlik, mert nem szóltak a cimborájukra, meg bas.ztak bekapcsolni magukat, de a nagyobbik felem majd megszakad. nagyon elszomorít, hogy így ért véget...
2010. jún. 17. 13:04
 5/13 Santiego007 ***** válasza:
Felelőtlenek.Friss jogsival vagányságból,mert ő tud menni 140-nel.....Ennyit ért el vele.
2010. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Santiego007 ***** válasza:

+Az meg a másik,hogy 140-nél akart előzni??

Amikor autópályán is 130 km/h-val lehet menni.

És előzni akart 140-nél tehét még ment volna többel is..

2010. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudod, tudom. Nekem is pokoli autóm van (MV6 caraván), de még soha nem volt semmilyen afférom, pedig 3.0-es 6 hengeres. Nem értem egyszerűen a mai fiatalokat. Én se vagyok csak 27, de néha csak nézek, amikor az autópályán, ha én 130(persze néha többel is)megyek, akkor elhúznak mellettem, úgy hogy még csak a típusát sem tudom eldönteni. Rémisztő, hogy mi folyik odakint.
2010. jún. 17. 14:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy a mai fiataloknak csak pár év autózás után jön meg az eszük.

17 évesen mikor megkaptam első autom,én is nyomtam neki,190 km/h-val jöttem haza éjszaka a 7-es főúton,de elkellett telnie másfél évnek,hogy rájöjjek,milyen felelőtlen voltam.

És szerintem az összes fiatal ,aki tuléli vagy elöbb vagy utobb de rájön arra ,hogy mit lehet és mitnem.

Most vagyok 19 éves és már teljesen rendre jött az eszem,nemszáguldozok és semmi más.De 17-18 évesen még nyomtam neki,nem is kicsit,de szerencsére az örangyalaim vigyáztak rám

2010. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én még csak 21 vagyok de amikor én nyomom neki városban az a 65-70 és ezekből 95% ahol lehet is ennyivel menni (keresztúri út, hungária, Nyírpalota út stb)
2010. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kár, hogy ártatlanok is ott maradtak.

Így a vétkes vezető nem tud tanulni az esetből.


De hiába a sok ilyen baleset, a fiatalok lesz.rják a többi autóst, és tapossák a gázt a vak világba.

Nem foglalkoznak senkivel...

2010. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!