Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit szóltok a négy fiatalhoz,...

Mit szóltok a négy fiatalhoz, aki a renault-ban halt meg?

Figyelt kérdés
Én sajnálom őket, de remélem, hogy a felelőtlenségükből tanulnak majd....
2010. jún. 16. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semmiből sem tanulnak hidd el.És még akkor a szemtanú az a srác aki átszállt egy másik autóba még azt mondja hogy ő szerinte nem csak a srác volta hibás,hát akkor ki?A fene se mondta neki hogy kezdjen bele piszok nagy sebességgel több autó előzésébe,előzni amúgy sem kötelező csupán egy lehetőség.Amúgy a könnyem is kicsordult amikor olvastam meg mikor láttam a tv-ben.Az én szívem is megszakad értük,borzasztóan kell vigyázni egy kis szaros lyuk is úgy megtud dobni hogy pillanatok alatt a bokorba találod magad.
2010. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy érzem, hogy igazatok van.
2010. jún. 18. 20:55
 13/13 Tubarózsa ***** válasza:

hát sajnálom is őket, meg nem is. főleg azt aki ártatlan volt.

nekem kb 1,5éve van jogsim, de soha nem szoktam száguldozni (legfeljebb autópálya, de ott is ésszel). előzni meg nem is szeretek, vagy ha elözök akkor több sávos úton.

20L

2010. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!