Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A jobb első Autógumim oldalfal...

A jobb első Autógumim oldalfalán van egy repedés vagy vágás, kb 5-cm hosszú és 1-mm mély vagy annyi se. Szerintetek ezzel közlekedhetek?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy hogyan sérült meg.

és szerintem nem lehet sehogy sem javítani.

én úgy hallottam 7-rétegből készülnek a gumik.

Várom a válaszokat!

FONTOS!!!


2013. jún. 17. 20:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Javítani nem lehet! de megfogom kérdezni gumistól is!

De gondoltam hogy itt köztettek van Gumiszerelő is,aki válaszol a kérdésemre!

2013. jún. 19. 15:34
 12/15 anonim ***** válasza:

Felületi sérülésnek tűnik, de nem árt megnézni. A gond az, hogy ahogy mondod, függőleges. Ezáltal sokkal nagyobb feszítőerő hat a nyílásra. Egyrészt a terhelés oldalirányba feszíti szét, másrészt a centrifugális erő. Hosszirányú vágatnál ezek pont összelapítanák.


Mindenképp vidd el személyesen egy gumishoz, az még nem kerül pénzbe. Ha azt mondja cseréld, ne csak a lehúzásd lást benne. Én nem örülnék, ha elhagynád egy kanyarban!

2013. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ezzel a gumisig félnék elmenni. Ha az alufelnire volt pénz, akkor arra is legyen, hogy ránézess egy gumissal. Nekem is volt hasonló, csak kisebb sérülés. 2 ezerért javították.
2013. jún. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

én úgy tudtam h az oldalát nem lehet javítani,neked is az oldalán volt megsérülve? hol javíttattad?

Várom válaszod!

2013. jún. 22. 11:39
 15/15 anonim ***** válasza:
oldalán. Marso.hu
2013. jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!