Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A jobb első Autógumim oldalfal...

A jobb első Autógumim oldalfalán van egy repedés vagy vágás, kb 5-cm hosszú és 1-mm mély vagy annyi se. Szerintetek ezzel közlekedhetek?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy hogyan sérült meg.

és szerintem nem lehet sehogy sem javítani.

én úgy hallottam 7-rétegből készülnek a gumik.

Várom a válaszokat!

FONTOS!!!


2013. jún. 17. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

Képzeld el, hogy ezzel a gumival mész kiló harminccal, egy kanyarban. Milyen erőnek van kitéve?

Még hátulra sem tenném fel.

2013. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Városban igen, de nagyon figyelj, ne gyorsulgass, és minél hamarabb cseréld le. Nekem ugyanilyen volt a bal hátsó guminál. Nem 5 cm hanem nagyobb de kb. fél mm mély volt, vagy lehet, hogy 1 mm is. Muszáj!!!!!! volt vele járnom, de szerencsére nem volt semmi baj.
2013. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
értem.de amúgy nem is öreg gumik 2011-ek,és kb 6-mm es a profil mélysége.de így akkor sajnos mindkettőt le kell csérélnem.
2013. jún. 17. 21:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz annak semmi baja,felületi repedés,amíg nem pupózódik ki addig oké, már 1 éve így járok én is, pályán városban mindenhol.
2013. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Még egy ideig biztosan így közlekedek vele.

Függőlegesen van amúgy a repedés,a tiéden is?

folyamatosan nézegetem hogy nem e reped tovább!

2013. jún. 18. 16:50
 6/15 A kérdező kommentje:

De itt van 2-db kép nézzétek meg.klikk rá a link-re.

[link]


[link]

2013. jún. 18. 17:05
 7/15 A kérdező kommentje:
Ilyen állapotban van a gumi!
2013. jún. 18. 17:12
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hosszában van ,de hasonló. Ez csak a külső gumiréteg, nem ez tartja bent a levegőt.
2013. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Oké.köszi szépen! :)
2013. jún. 18. 21:07
 10/15 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy ilyen autók vannak forgalomban, és gyanútlan emberek eshetnek áldozatul az ilyen felelőtlen embereknek. Miért nem gumistól kérdezed meg? Félsz, hogy azt mondja, hogy cserélni, jó esetben javítani kellene. Persze az pénzbe kerül. Másokat megölni az nem. Majd fizet a biztosító.

Egyébként ha van cascód, az megtéríti.

2013. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!