Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehet attól bajom, hogy...

Lehet attól bajom, hogy karambolozásnál bevertem a fejem a műszerfalba?

Figyelt kérdés
Tegnap történt....:S:S
2009. szept. 18. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj a fejed,szédülsz,vagy hányingered van,akkor lehet agyrázkódás.De ha nem érzel semmit,akkor nem lehet nagy baj.
2009. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Hát ebben akárhogy akar is valaki, itt nem fog tudni segíteni, mert fogalma sincs senkinek, hogy verted be a fejed, milyen erővel stb. Orvos megvizsgált. Menj orvoshoz, vizsgáljon meg ha még nem történt meg.
2009. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem lehet segíteni, figyeld, nem szédülsz-e, nincs-e hányingered, de ezután csak drukkolni tudunk!


Ne haragudj, nem akarok morbíd lenni, de tekintve, hogy ide tetted fel a kérdést, először azt hittem: a műszerfalnak lehet-e valami baja.

2009. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz.Sok olyan történt már,hogy vki azt hitte semmi baja,aztán egyszer csak összeesett és annyi. Nem ijesztgetni akarlak csak hát nem látsz a fejedbe és jobb ha csinálnak egy CT vizsgálatot és megnyugszol,minthogy utólag derüljön ki hogy vérrög keletkezett vagy hasonló
2009. szept. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha ittvagy és ilyen hülye kérdést felteszel akkor már semmibaj nincsen mert ennél hülyébb nem lehetsz
2009. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát sztem nem verhetted be eléggé ha itt vagy:D és ilyen hülye kérdést teszel fel....
2009. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!