Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csinálnál ha HÁTBAtámadnán...

Mit csinálnál ha HÁTBAtámadnának az utcán?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam mostanában azon, mit csinálmék, ha egyszercsak hátulról megtámadnának. És ti mit csinálmátok??? XD

2012. dec. 29. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Megnézném magamnak, ki akarja ezt tenni és jól meglepődnék, hogy örüljön.
2012. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy kap el hogy a kezeim szabadok maradnak akkor hátranyúlok és izomból elkezdeném nyomni a szemgolyóit. Ha a kezeim nem szabadok akkor meg rúgdosnék hátrafelé. De az utcán sok ember van, csak segítene valaki. Éjjel meg nem járkálok egyedül.
2012. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van a támadómnak egy kis esze, akkor eleve azzal kezdi, hogy leüt. Ez esetben nyilván nem csinálnék semmit. Ha nincs esze, akkor némi kapálózás után valószínűleg sikerülne tökön rúgni vagy kinyomni a szemét. Mondjuk viszonylag nehezen tudom elképzelni, hogy ne vegyem észre a támadó szándékot időben, de persze biztos van ilyen.
2012. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jajj, bocs, h csak most írok. tegnap már nem jutottam géphez...

Hát nem tudom... Egyik sem valami meggyőző számomra. :(

Valoszínűleg én egyszerűen csak elkezdenék segítségért ordibálni...

2012. dec. 30. 07:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Ordibálhatnál te ahogy csak bírsz...A Magyar közöny nagyon elhíresült..

AZ emberek többsége sajnos gyorsított léptekkel távozna onnan..

A másik pedig..ki tanúskodna "önszorgalomból" egy bűnöző ellen?

Jobban meghurcolják a tanút,mint magát az elkövetőt...

Röviden: ne járkálj kietlen helyen egyedül.

2012. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az utcai önvédelem óra segíthet. Nekünk iskolába volt csoportosan szervezve . Egyik barátnőm meg sípppal jár. Azt mondja hogyha szembesípol valakit elfut. Szerintem ez segítséget hívni jobb. De a legjobb megelőzni ezeket a dolgokat. Surranj halkan és hallgasd a figyelmeztető jeleket. Járj feketében, Az éjjel két élű fegyver, nem csak te nem látod őt ,ő se téged! Az is elég ijesztő lehet ha nem reagálsz semmit csak lassan megfordulsz elkezdesz nevetni és magadba beszélni olyanikat,hogy megvan a mai vacsora és lassan elindulsz felé. A legtöbb ilyenkor elfut ha egyedül van és nem komolyak a szándékai,ha komolyak valszleg már leütött. Ismerek olyat is aki paprika spét használ. Ha ez nincs jó a mini dezodor. De mondok egyedibbet!! Művér! A legtöbb ember sokkot kap ha azt hiszi vérzik. De van aki magán alkalmazza az előző színjátékkal összekötve. Milyen lehet már ha azt mondja neked valaki őrülten mosolyogva véres arccal ,hogy te leszel a vacsora?

az összes verzió megtalálható az osztályomban. Senki nem húz velünk újjat...

2013. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Varok meg!

Utolso! Asszem maradok a paprika spraynal... Nem vagyok az a fajta, aki csak ugy hidegverrel megijeszt valakit a viselkedesevel.

2013. jan. 1. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!