Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha biztosra tudnád hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha biztosra tudnád hogy a párod meg akarja kérni a kezed mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

úgy tennék, mintha nem tudnám, és nem szólnék róla senkinek, mert ciki, ha aztán mégse úgy lesz, de borzasztóan boldog lennék, és izgatottan várnám minden pillanatban, hogy mikor teszi fel végre a kérdést :)

24/L

2012. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Mákosgubát.
2012. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Finoman célozgatnék rá, hogy én nem állok készen rá, és nem is szeretném, nem is várom, hogy megkérjék a kezem.


23/L

2012. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Én biztosra tudtam, pár elszólásból rájöttem, az időpontra is. Előtte nem mondtam meg neki, hogy tudom, ennek ellenére izgultam a kérdéses időpontban. Utána bevallottam, és azt is elmondtam, hogy miből jöttem rá.

Nekem iszonyatosan hiányzott a meglepetés érzése. Azóta egyébként nem vagyunk már együtt (természetesen nem emiatt).

Ha egy kívánságom lehetne ezzel kapcsolatban, akkor csak annyit kérnék, hogy abszolút meglepetés legyen, semmit se sejtsek, a körítés tök mindegy.


Sok boldogságot nektek!

2012. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem, hogy miért kellene ennek meglepetésnek lennie?

Mi sokat beszélgettünk a kapcsolatunkról, és közösen eldöntöttük, hogy összeházasodunk. Igaz, hogy ő hozta szóba beszélgetés közben a házasságot. Utána már csak a szülőkkel közöltük, és megbeszéltük az eljegyzés és az esküvő időpontját.

2012. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat ment a zöld kéz :)

Én is tudom biztosra az időpontot is,úgy várom már izgulok és boldoggá tesz a gondolat :)

2012. dec. 21. 21:12
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Mindenképpen úgy tennék, mintha nem tudnám.

Ha esetleg időpontot is tudnék, akkor igyekeznék arra a napra mindent úgy összehozni, hogy ne rontsam el az ő igyekezetét. (Vagyis szép fehérnemű, gyantázás, frizura, amiket amúgy is megteszek, csak most úgy, hogy aznap szép legyen, illetve nem szerveznék úgy, hogy abból probléma legyen.)


Ez így hülyén hangzott, de az, hogy a filmekben minden tökéletes, nem jelenti azt, hogy a valóságban is.

Pl. a párod el akar vinni egy meglepi helyre, érted jön a munkahelyedre és "elrabol" egy termálfürdőbe. Igen ám, de neked azon a héten nem volt kedved legyantázni a lábad, igen csak hangulat gyilkos illetve hasonlók.

2012. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Tudom, hogy meg fogja kérni hivatalosan a kezem, mivel jövőre házasodunk, csak most a gyűrűkre gyűjtünk. Szervezzük az esküvőnket, de mégis várom a bűvös pillanatot. :)

Mit csinálok? Alig várom, hogy a felesége lehessek, és várom, hogy a kiválasztott gyűrt egy számomra ismeretlen időpontban megvegye és hivatalosan is térdre boruljon. :)


24N

2012. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megmondtam, hogy ne tegye.
2012. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hallgattam...nem voltam biztos benne, hogy megtörténik, de azért eléggé gyanítottam.

Nem tudtam a pillanatot, mikor lesz, meglepetés volt. Nem is kicsi.

2012. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!