Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha várandós lennél mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha várandós lennél mikor megkérik a kezed inkább megszerveznéd az esküvőt/lagzit amikorra kb. a 3-4-5. hónapban jársz, vagy inkább várnál egy évet, és a 6-8. hónapos babával csinálnál hetedhét országra szóló lagzit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 23:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem tartanék úgy esküvőt, hogy terhes vagyok.
2012. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Én gyorsan megszervezném :) a baba után már annyira nem ez a fontos, annyira lényegét veszti, babavárás közben még meg tud lenni a szervezés izgalma.
2012. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
biztos, h nem akkor tartanám, amikor terhes vagyok.
2012. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Várnék. Nem 6-8 hónapot, hanem 2-3 évet. Utána házasodnék. 6-8 hónapos babával még a napjaidat szervezed, nem az esküvődet, hidd el...
2012. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
azt hiszem előtte megtartanám. 6-8 hónapossal nem igazán tudsz hetedhétországra szólót csinálni. kicsi még, szopik, stb. míg bent van sokkal szabadabb vagy és ezt minden - nélkül írom. nekem 4 éves a kisfiam és még most is nehéz lesz az esküvőnk napja, pedig már messze nem baba.
2012. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhesen akarsz esküvőt,tartsatok egy szerény összejövetelt,nem erőltetheted meg magad és nem stresszelhetsz.Szülés után biztosan nem az esküvővel fogsz foglalkozni és nem hinném,hogy jó formádban éreznéd magad,mint általában mindannyian.
2012. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
Én várandósan mennék férjez :)
2012. jún. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%

3-4 hónaposan még tartanék lagzit, a legtöbb nőnek csak 3-3,5 hónaptól kezd valami látszódni, 4 hónaposan sem nagy a pocak. De ha a 4 hónapot túllépi, már nem tartanék.

Én nem akarnék pocakosan bulizni. Lehet, hogy az esküvőt megejtenénk két tanúval, de igazi ceremónia és lagzi csak később lenne.

2012. jún. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Én várandósan fogok férjhez menni, ha minden a terv szerint halad, akkor olyan 14 hetes leszek. Mondjuk eleve nem nagy lagzit tervezünk, hanem két tanúsat, kinn a természetben, utána étteremben vacsora. Ilyenkor még van idő/energia szervezkedni, egy csecsemő mellett sokkal nehezebb, illetve az sem elhanyagolható szempont, hogy olyankor az ember lánya nincs a legjobb formájában, hisz nem arra figyel :)
2012. jún. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! Elárulom, nem rólam van szó, csak egy kis közvélemény kutatást tartottam, de látom változó, ki hogy csinálná. Én azt a véleményt osztom, hogy inkább várandósan, 3-4. hónapra megszervezném, és nem a babával akarnám végig csinálni, próbáltam ezt megmagyarázni az öcsémnek, náluk van ez a helyzet, de ők eltökélték, hogy babával hetedhét országra szóló lagzi lesz, vidéken, két napos, és a többi... Mindezt úgy, hogy még arra is én beszéltem rá, hogy ugyan vegye már el a barátnőjét, ha már tudatosan babaprojektben voltak fél éve, és össze is jött a baba. Nem akarta megkérni. Most már megkérte, lesz egy kis polgári szűk családdal, de annak meg alig alig akarják megadni a módját, nem érdekli őket, három hét múlva lesz, de még az éttermet se találták ki, hogy hol leszünk (kb.20 fő). Nem értem a sógornőmet se, miért nem érdekli jobban az egész, illetve nem értem, hogy nem bírnak belegondolni milyen nehéz lesz babával lagzizni, mikor 14 hónapja saját szemükkel láthatják, hogy nem egyszerű sokszor a kisbabás élet (a mi babánkról beszélek, aki most 14 hós), már voltunk vendégként vele pár lagziban, de még vendégként is olyan, hogy a szertartást a templom előtt várjuk ki, mert mikor pici volt sírt, aztán este max 10kor hazamentem vele (apát hagytam bulizni), babakocsiban altatni, volt olyan esküvő is, hogy lemaradtunk a szertartásról mert aludt itthon, nem tudtunk időben összekészülni, felébreszteni nem akartuk.

Szóval nem értem a tesómékat, de ők tudják. Csak mások véleményére is kiváncsi voltam.

2012. jún. 4. 00:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!