Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha várandós lennél mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha várandós lennél mikor megkérik a kezed inkább megszerveznéd az esküvőt/lagzit amikorra kb. a 3-4-5. hónapban jársz, vagy inkább várnál egy évet, és a 6-8. hónapos babával csinálnál hetedhét országra szóló lagzit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 23:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
67%
Tudatosan vállalnék gyereket az esküvő után, hogy ilyen sos megoldásokon ne kelljen gondolkodni.
2012. jún. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%
Én 4 hónapos terhes voltam, nem is értem, miért kérdés, hogy terhesen esküvő. Semmi gondom nem volt, miért különbözött volna egy nem terhes esküvőtől?
2012. jún. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
78%

Én nem tartottam közben mivel végig megmaradt a hányinger, de még azóta is csak kicsit szelidebb formában. :(

Az nem lett volna szép.

Utánna pedig igen a zombi hónapok mikor már egyáltalán nem magamra koncentráltam a tej-nem tej dolgot kivéve hanem a pelenkásra.:) Így esélytelen volt valami amiben ő még nem tud partner lenni melettünk.

Voltunk vele esküvőn olyan két éves kora elött de a szertartást végig sétáltuk s próbálta volna feltörni a vendégek kocsiját az jobban érdekelte :) Gratuláltunk az ifjú párnak ami végig ficánkolt majdkocsiba be s gyorsan hazavittem anyumhoz mert ennyit bírt csak, nem akartam, hogy zavarjon ott vagy ő ne érezze jól magát.

Így egy évvel késöbb még mindig ilyen gondok vannak s nemtudom lessz-e egyáltalán nekünk. Nem csak miatta de már család vagyunk, együtt élünk, nevet úgyse változtatok hát már a felhajtás se kell. Inkább elutazunk belőle kicsit pihenni pár napra. :)


Szerintem kétdező azért nem érdekli őket a mostani polgári mert ezt nem ők akarták, számukra a másik a fontos ami meg titeket nem érdekel. Ők arra akartak készülni, álmodozni, ez csak egy engedmény felétek. Ne akard már erővel kicsikarni, amit ők nem akarnak, elég ünneprontó.:)

2012. jún. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mi nagyban készülünk, hogy mit vegyünk fel, mit vigyünk ajándékba, ők meg azt mondják, ez az egész nem fontos, mivel jövőre lesz a nagy buli."


Asszem ez a lényeg.:-)

De ez akkor is az ő esküvőjük, ezt tudomásul kell venni.

2012. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek! Igen, az ő esküvőjük, úgy csinálják ahogy akarják. Lehet, hogy én tök máshogy csinálnám/csináltam volna, de ez teljesen lényegtelen.
2012. jún. 5. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!