Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha várandós lennél mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha várandós lennél mikor megkérik a kezed inkább megszerveznéd az esküvőt/lagzit amikorra kb. a 3-4-5. hónapban jársz, vagy inkább várnál egy évet, és a 6-8. hónapos babával csinálnál hetedhét országra szóló lagzit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 23:38
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem, ezt a pici esküvőt ami most lesz, már hetekkel ezelőtt kitűzték, de még semmit nem intéztek, azon kívül, hogy az anyakönyvvezetőnél megvan az időpont.

És ha valaki azt gondolná, talán azért akarnak nagy lagzit jövőre, mert addig pénzt akarnak gyüjteni, ez sem igaz, mert öcsém milliomos, ha akarná, holnap kifizetné az egész lagzit. Sajnos lustaságból nem szervezik meg idén nyárra, csak azt nem látják át, hogy jövőre már teljesen okafogyottá válik, hiszen három hét múlva fogják kimondani az igent, a család most fog örömkönnyeket ejteni, jövőre már nem, szerintem. Ennek ellenére, egy tortát, vagy egy fotóst se szerveznek idénre. Az a benyomásom, még ez a szűk 20 fő is terhes nekik, már bánom, hogy rábeszéltem az öcsémet a nősülésre, hisz ennyire nem érdekli őket.

2012. jún. 4. 00:14
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Láthatóan nem fontos nekik a dolog, szerintem jobb ilyenkor bele sem avatkozni. Sem terhesen, sem kisbabával nem buli az esküvő. Én végig rosszul voltam, szó sem lehetett bármiféle ilyesmiről, a szülés után jöttek a zombi-hónapok. 2 éves volt a fiunk, amikor végül úgy döntöttünk, hogy jobb helye is van a pénznek, mint egy lagzi. A szülőkkel és két tanúval megesküdtünk ingyen és bérmentve az anyakönyvvezető előtt. Egyáltalán nem bánom, hogy nem volt cécó.
2012. jún. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem,te mit foglalkozol ezzel? Rábeszéled,hogy kérje meg, pedig láthatólag nekik nem fontos....

Gondolom felnőtt emberek, majdők eldöntik mit csinálnak.

Meg isbolondulnék,ha lenne a családban valaki aki mindenbe belebeszél.

2012. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező, akkor hadd legyen az öcsédéknek egy szimpla szertartás a tanúk előtt az anyakönyvvezetőnél, fotók és torta nélkül. Végülis az ő életük.:-)
2012. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Egyébként én 5 hetes várandós voltam a saját esküvőmön (nálunk úgy alakult, hogy akkor már egy éve jegyesség, fél éve már szerveztük a lagzit, de közben jött a baba, az esküvő előtt egy héttel tudtuk meg, hogy útban van, amúgy abszolút nem ítélem el, ha valaki akár nagy pocakkal megy férjhez, vagy akár gyerekkel, mindenhogy szép és örömteli esemény egy esküvő) - szóval még 5 hetesen is azért éjjel éreztem hogy nagyon fáradok, de talán ha nem lettem volna terhes akkor is hulla fáradt lettem volna éjfélre. De pont a 3-tól 5-6. hónapos pocakos időszak az, amikor az ember tök fitt (feltéve ha nem marad meg továbbra is a rosszullét).

Viszont asszem még soha nem voltam olyan fáradt, mint szülés után, és az azt követő hónapokban, és ha a saját babámból indulok ki, vele nem lehetne nagy lagzit csinálni a mai napig se, tehát én örülök, hogy a mienk szép nagy esküvő volt. Minden esetre kivancsian várom, hogy jövőre lesz-e babás lagzijuk...

2012. jún. 4. 00:32
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

Furcsa, hogy ennyire nem számít nekik, de ők tudják.

Tényleg ezért nem érdemes látod senkinek beleavatkozni az életébe. Így most lesz egy felemás esküvőjük, lehet, hogy nem lesz étterem sem, majd mindenki szétszéled a két igen után. Így még lehet, hogy nekik sem fog tetszeni a dolog.

Persze ha így lesz, magukra vethetnek, hogy nem intéztek semmit. De ugyanakkor téged is hibáztathatnak, erre készülj fel, hogy minek kellett egyáltalán rábeszélned őket a lagzira. Mert lehet, hogy utána megbánják majd, hogy összeházasodtak mindenféle ünnepség nélkül, ahelyett,hogy évekkel később egy normális esküvőt csináltak volna.

2012. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Azért "vatkozom bele", mert a mi családunkban szokás megbeszélni a dolgokat, az öcsémmel egy szobában nőttem fel, nagyon jó testvérek voltunk, szerettük/tyük egymást, mellesleg anno ők a barátnőjével beszéltek minket rá a nagy lagzira, mert mi is kicsit akartunk eredetileg. És ők nem hagyták annyiban, követelték a nagy bulit. Úgy szintén a szülők se, kijelentették, hogy márpedig mulatósra fognak táncolni az esküvőnkön. És mi engedtük rábeszélni magunkat mindenre, én pedig megszerveztem, anyukám ruháját az öcsém barátnőjével hármasban egy napon keresztül kerestük, boltról boltra járva. Így mindenki örömmel készülődött, heteken át. És nem bántuk meg, és szuper volt az egész, 140 fő volt. Szóval nem kell elítélni, ha jelenleg "beleszólok" a dolgukba, az kizárólag azért van, mert nálunk ilyen a család, meg szoktuk beszélni. Az öcsém az én tanúm volt, én az övé leszek, és ők ketten lesznek a keresztszülei a gyerekünknek, tehát jóban vagyunk. Én azt furcsállom, hogy nem érdekli őket igazán a saját esküvőjük napja. Mi nagyban készülünk, hogy mit vegyünk fel, mit vigyünk ajándékba, ők meg azt mondják, ez az egész nem fontos, mivel jövőre lesz a nagy buli. Hát akkor menjenek be két tanúval farmerban az anyakönyvvezetőhöz, még abban is több feeling van. Kipuffogtam magam, jóéjt.
2012. jún. 4. 00:46
 18/25 anonim ***** válasza:
52%

Én biztos elkezdeném megszervezni amikor terhes lennék akkorra amikor már a baba 3 hónapos körül van.

Azért mert még kicsi.Eszik,alszik,nézelődik.

A 8 hónapos körüliek már másznak,izgágábbak.Az 1-2 évesek meg pont az a kor hogy nem is kicsi nem is nagy.Megy,szalad,hiszti,csak anya csak apa...Nekem 2 hét múlva lesz esküvőm a fiam 2 éves lesz.Nélkülem nem alszik el,nagyon anyás,nem beszél még így más ne tudja mit akar mert csak mutogat meg nyöszörög.

De remélem nem lesz gond vele.

2012. jún. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt elárulná valaki, hogy egy véleményt kérő kérdésnél miért vannak lepontozva azok, akik a kérdésre válaszolnak? Komolyan ennyire korlátolt emberek járnak ide?
2012. jún. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
52%
várnék.
2012. jún. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!