Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te mit csinálnál ha egy banda...

Te mit csinálnál ha egy banda folyton ütögetne, kigáncsolna, és eldugdosná minden nap a biciglidet?

Figyelt kérdés

Szakiskola 10. osztályos tanuló vagyok. 1 éve kezdtek kipécézni maguknak, minden ok nélkül. A tanárok persze nem akarták elhinni, mert "egy ludas sosincs". Persze az elején nem foglalkoztam velük, de az elmúlt pár héten ezek a piszkálódások (köpőcső, a kajám eltulajdonítása) majdnem mindennapos lett. Egy hete megvártak a kapuban, majd elkezdtek velem "sétálni". Miután addig-addig gáncsolgattak, míg el nem estem és ki nem törött egy fogam. Utána mentegetőztek, meg, hogy véletlen volt. 2 napig a közelembe sem jöttek, majd hazafele mikor mentek félúton egy fadarabbal megvertem őket mint szódás a lovát. Eltelt 3 hónap, és rám sem mernek nézni.


Akiket bántanak: ODA kell verni nekik, mert soha nem hagyják abba.



2012. dec. 17. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:

Átolvasva elírtam a legvégét:


"Eltelt 3 hónap, és rám sem mernek nézni. "

helyett, helyesen:

"Eltelt 3 nap, és rám sem mernek nézni.

2012. dec. 17. 19:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor most happy end?
2012. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Látod így kell ezt csinálni.
2012. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reméljük itt a vége:)
2012. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utána még voltak kisebb próbálkozások, de sikerült kiverekednem belőlük. Habár a hátam mögötti társaság végül sokat segített. Igaz gazdagabb lettem egy igazgatóival, és egy osztályfőnökivel, de a szakiskolai éveim előreláthatólag nyugodtak lesznek.
2013. febr. 3. 21:21
 6/7 Szergej55 válasza:
Jól tetted, ez kell a büdös parasztoknak. Az iskolától kapod "jutalmaid" pedig jó leckéül szolgálnak az élettel kapcsolatban: mindig a féreg gyökereket védik (lásd törvénykezés, jogszabályok), de ezeknek oda kell b***ni.
2014. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hála Isten most nyugalom van! Az eset után pár héttel 2 etnikumot bíztak meg a megverésemmel. Egy gusztustalan féreg társaság. Megverni nem, de életveszélyesen megfenyegettek, szerencsére hallotta más is. Rendőrségre mentem, ahol megtettem a feljelentést. Tudod, ha megütsz egy cigányt, a családja rád gyújtja a házad.

A tanárok meg a cigányok mellé álltak, hogy nem gondolták komolyan, és hagyjam a dolgot annyiban. MILYEN FELFOGÁS EZ? Ezért tartunk itt, mert elpofátlankodott a cigányság ezen rétege. Én lettem volna onnan a csicskájuk, megmondtam: NEM! Eljárás indult ellenük ill. a felbujtók ellen is. Látnátok kellett volna másnap reggel az arcukat (azoknak akik kigáncsoltak annó), miután megkapták az idézést. Felkerestek a szülők, hogy ez csupán gyerekcsíny volt, a "gyerekek" nem gondolták komolyan, és vonjam vissza a feljelentést, mert ezzel tönkreteszem az életüket. NEM VONTAM VISSZA! A cigányok felfüggesztettet kaptak, a felbujtók bizonyítékok hiányában semmit. Az igazgató behívta az érintetteket, és közölte, ha még egy balhéba csak említésre is meghallja a nevüket, kirúgja őket.


Őszintén szólva a cigány fenyegetés után, kétszer is meggondolom, hogy hova menjek. Durva dolgok ezek.

2014. jan. 19. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!