Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért kell a KRESZ vizsga...

Miért kell a KRESZ vizsga mellé, műszaki vizsgát tenni?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy miért van még szükség a műszaki vizsgára.A mai kocsiknál egy izzó csere is a kocsi szétbontásával jár.A komolyabb problémáról ne is beszéljünk.Ha TV-t veszek még szerencse hogy nem kell műszerész vizsgát tennem.
2009. aug. 7. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
vaze 3 éve jogsiztam , nincs műszaki vizsga és nem kérnek semmit rutinon sem, azt hogy a kormányholtjáték 1től 4 centi , meg hogy a kiálló bütyük a nívópálca és ha kigyullad a lámpa akkor besül a motor... sztem ovodásnak is tudni kell nemhogy egy sofőrnek:D... bocsi hogy kötök.. de a kérdés előtt utána kellett volna nézni a tényeknek... inkább az a gáz hogy a rendőr elkéri az izzókat meg a biztosítékot... a szuzuki ignis hátsó lámpáján a szerelő is leizzadt, az audimnak meg 1 hétig az aksiját kerestem mire rájöttem hogy az ülés alatt van :D... ennyi
2009. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok , nem félreérteni, gépiparban tanulok, szóval oda-vissza szétszedek bármit, de a jogsinak jó hogy része a kuplung meg a fék , meg a visszajelzők ,és a folyadékok, mert a szőke nők is eljuthatna a-ból b-be, ha kigyullad egy lámpa,nekem az öt kérdésem a vizsgán :

1:mennyit lehet haladni gépjárművével ha kigyullad az olajvisszajelző vészjelző lámpája?

2:melyik kép ábrázolja az alacsony nyomású abroncs kopását?

3:mi a teendő ha elszivárog a fékrásegítő folyadéka?

4:mi mutatja a kuplung kopását?

5:nemtom valami ... visszajelzős

... nagyon is kell .. sőt szigorítanék rajta :d... mert nagyon gáz.. lehet hogy csak nekem mint gépész...

2009. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
a holtjáték 2 és 4 között van nem 1 és 4...pont ma megyek városira
2010. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

alapvetöen azért kell müszaki vizsgát tenni ha bármilyen gond elöfordul saját magunk tudjuk orvosolni


másrészt a lovat is megismered mielöt felpatansz a hátára

2010. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!