Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szoktatok versenyezni vagy...

Szoktatok versenyezni vagy máshogy 'játszani' autópályán?

Figyelt kérdés
Máshogy játszani alatt azt értem,hogy oda vissza előzgetni egymást és jelezni egymásnak (villogni, dudálni:D) :D Csak egy emberrel szoktam ilyet játszani, hosszabb utakon, de nagyon imádom, és érdekelne, hogy van-e más is, aki szeret ilyen szabálytalan, veszélyes játékot játszani rajtam kívül:) Még egyet szoktam, hogy pirosnál lámpától lámpáig, azt természetesen nem pályán, de ez ritka.. És kérlek azt ne írjátok, hogy ilyennek nem kell jogosítvány, soha sem okoztam még balesetet és azért nem 200-al szoktam száguldozni... :)
2009. jún. 17. 11:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

A temető meg üres...

Remáélem felkenődsz az első fára. Mégis milyen alapon veszed a bátorságot ahhoz, hogy másokat veszélyeztess? Bezzeg ilyenkor sehol nincs a rendőr, mert csak a traffipaxhoz ért...

2009. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Az út nem játszótér hülyegyerek.
2009. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Mi nem szoktunk.Felesleges kockázat, úgyis annyi magadfajta van.Nem akarunk balesetet sem okozni, sem elszenvedni.Pláne, hogy nálunk ott ül velünk egy fél éves kisgyerek.Te ugyan írod, hogy soha nem okoztál balesetet MÉG.De ott van az a MÉG.
2009. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Kétféle ember létezik:

- akinek volt már balesete ilyen elmebeteg miatt

- és akinek lesz

2009. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%

Egyszer igen csináltam , sajnos nem jol végzodott, majdnem ott maradtam no nem azért mert annyira brutálisan oxetortem az autott csak az én kicsuszásom egy hídon tortént és átcsusztam a szembesávba és jott egy auto amit elkaptam :-(

De a hídkorlát megfogott. Ez a híd egy kanyarba megy fel, a kanyarba ha el hixed ha nem 80km/h-val mentem be és megindult az auto az igaz h elotte egy hoxu egyenesen megvolt az a 150-160km/h. Szoval veszélyes játék az tény. Nekem is csak amiatt lett belole feltételes mert a ,,legjobb" haverom hazudott hogy be volt kotve persze nem volt és 3hetig volt kiirva és ugye ha eljott volna suliba akkor nem lett volna semi belole de így, de ha eljottvolna akkor a bíztosítom nem fizetett volna neki.

Szoval ne bíz senkiben 10éves barátság ért neki 600 eurot.

Bizony ennyi pénzt ért neki egy másik ember barátsága.

Nem kellenek a hulye kommentek én voltam a hibás tény tudom mindenki tudja,csak a hab a tortán hogy hátul is ult egy haverom o sem volt bekotve és semmi mert neki nem számított a pénz tobbet ért egy 4éves barátság ugyhogy ha ilyet játszol nem jo dolog hiddd el ,de ha mégis akkor azt egyedul csináld ne legyen más az autoban. Hidd el nekem tapasztalat

2009. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
Életkorod, biztos, hogy kevesebb, mint 20év...
2009. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%

Tudom, hogy nem kell a hülye komment: csinálja úgy, hogy egyedül van az autóban?És a másik autó utasai?És a gyalogosok, a biciklis anyukák, a gyerekkocsit toló nagymamák, a kisgyerekek?8merthogy írja, hogy nem csak lámpánál csinálja.

a kérdezőnek azt tudnám mondani, hogy játszon inkább oroszrulettet.Az is izgalmas, és más embereknek kevésbé valószínű, hogy baja esik.

2009. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Miért kell ennyire leszidni? :( Semmi rosszat nem csináltam

autópályán szoktam!!! ott nincsenek gyalogosok!!!

lámpánál eddig 2szer csináltam, de ott se lehet baleset, mert a piroson nem megyek át!!!

csak arra voltam kíváncsi,hogy van-e más, aki szokott ilyet csinálni...

2009. jún. 17. 12:00
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
Bocs.Ne haragudj, ha megbántottunk.(Nem szeretném, ha a zokogás miatt, nem látva a könnyeidtől, felszaladnál a járdára és elgázolnád a fél buszmegállót.)
2009. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Szoktam versenyezni és szoktam autópályán közlekedni. A kettő külön működik. Elméletileg nem lenne gond abból, ha az ember a sebersséghatárokat betartva szívatja egy kicsit a másikat, de az vele a gond, hogy ilyenkor a másikra jobban figyelsz, mint kellene. Nézed a tükörben, hol van, próbálsz elévágni... És így nem jut elég figyelmed a többiekre. Márpedig 130-nál fél másodpernyi kihagyás alatt csaknem 20 métert teszel meg, ez öt autó hossza.
2009. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!