Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kezdő sofőrként ki tegyem a T...

Kezdő sofőrként ki tegyem a T betűt vagy ne?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 22:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek azokkal akik azt irták, hogy tegye ki a "t" betüt. Én türelmesvezetö vagyok, de ha elöttem sokatt, és hosszasan bénázik valaki akkor már kezdek dühös lenni... de volt olyan, hogy kinn volt a "t" betü, és láttam, már nem is érdekelt, vagy bosszantot a bénázása, mert eszembe jutott valahogy én is igy kezdtem...
2009. jún. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%

Tedd ki mindenképp, bizony nekem is jól jött volna mikor friss jogsisként, első utamon 10szer fulladtam le a piroslámpánál, és vagy 4szer váltott már a lámpa mikor sikerült elindulnom. Mögöttem úgy kígyózott a sor hogy csodáltam hogy nem szállt ki valaki hogy beverjen nekem egyet. Akkor bizony jól jött volna a T betű a hátsó szélvédőn!

22L

2009. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem tedd ki. Én is kitettem, sőt akkor is kint van, mikor édesanyám vezeti az autót, és ilyenkor vannak mókás pillanatok, mikor látják, hogy ő vérprofin manőverez, és benéznek az ablakon, h mégis ki az, aki T betűs matricával ennyire ügyes :)

Egyébként vannak sofőrök, akik előzékenyebbek veled szemben, ha látják, hogy kezdő vagy, és van olyan is, aki ugyanolyan tahó, mint egyébként és bármikor bárhol ráddudál.

Amúgy meg az egyik előző válaszolónak: Szerinted miért balf@sz az, aki tanulóvezető? Te sosem voltál az? Jahh...sokan hajlamosak elfelejteni, hogy nem jogsival a zsebükben születtek.

2009. jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
97%
Mindenki volt egyszer kezdő csak ezt gyakran elfelejtik! Tedd ki!
2009. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
32%
nem azzal van bajom hogy kiteszi, tegye, de elvileg aki jogsit kap annak már nem kéne pl egy piros lámpánál 10szer lefulladnia. Ha így feltartják az egész sort akkor nem leszek türelmesebb hogy látom rajta hogy tanuló, amíg tanuló addig kint van a kocsi tetején a tanulótábla, de ha már jogsija van ugyanolyan jogsis ember mint bárki más.
2009. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
62%
Szerintem ne tedd ki a "T" betűt, nekem az oktatóm azt mondta, hogy inkább ne, mert csak bunkóznak úgy az emberrel. Még véletlenül sem akarnak beengedni vagy mindenképpen meg akarnak előzni, még akkor is, ha nem bénázol és a forgalomnak megfelelő ütemben mész. Érdemes eleinte kisebb utakon gyakorolni és ha már van minimális rutin egyedül, akkor lehet menni a sűrűbe.
2009. jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
64%
Az én oktatóm is azt javasolta, hogy inkább ne rakjam ki, mert akkor direkt szivatnak (persze tisztelet a kivételnek). viszont én ki fogom tenni -ha végre meghozza a posta a jogsimat, s vezethetek-, aztán mindenki döntsön, s ítéljen a saját belátása szerint.
2009. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%

10:45-ösnek üzenem: mindenki tudja, hogy az autósoktatás alatt senki nem tanul meg vezetni, ott az alapokat leadják, de igazán élesben akkor tanul meg az ember, amikor már legalább 1 éve rendszeresen vezet a forgalomban. Az oktatás és az órák csak a jogsira elegek, nem arra hogy tudj vezetni is.


És mielőtt ítélkezel, mert lefulladtam 10szer kapásból a legelső utamon, elmondanám, hogy egy pici dieseles toyotán tanultam vezetni, aminek a kuplungja annyira magasra volt felvéve, hogy 1-esben gáz nélkül eltudjak indulni. Aztán megkaptam a jogsit, és beültem a saját autónkba, egy hatalmas benzines peugeotba, amivel kuplunggal képtelenség elindulni. 3 hónapnyi gyakorlás után a berögzült mozdulatokat nehéz volt átrendszerezni, úgyhogy nem kell egyből lenézni a másikat. Azóta is balesetmentes és fegyelmezett vezető vagyok, már 4 éve. Akkor miről is beszélünk?

2009. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
28%

Elég baj hogy olvasod a szöveget de értelmezni nem tudod!

3 hónapig tanultam vezetni, és miután megtanultam hogyan kell használni a kuplungot, 3 hónapig úgy is használtam!! Aztán a peugeotnál már teljesen máshogy kellett! Érted? Vagy írjam le mégegyszer? Vagy más szavakkal? Vagy más sorrendben?

2009. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én nem tettem ki. Akinek van jogsija (elvileg) azért kapta mert már _tud_ vezetni. Én jogsi után skoda 120on tanultam, szivatózni meg miegymást, amiről az újgazdag 'csögöknek fogalma sincs ,hogy van olyan. Érdekes vezetni egy ilyen régiséget pl kuplungozás is elég érzékeny, a motort is óvni kell. De így megtanulok vezetni, annyi szent. : )
2009. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!