Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kezdő sofőrként ki tegyem a T...

Kezdő sofőrként ki tegyem a T betűt vagy ne?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 22:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem rossz ötlet igen, sőt én kötelezővé tenném jogsiszerzés után fél évig kb. De nem baj ha nincs kinn, csak óvatosan, odafigyelve vezess. Vagy ha bizonytalan vagy akkor legyen melletted valaki tapasztalt és gyakoroljatok sokat.
2009. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem tedd ki. Általában előzékenyebb velük szemben a többi vezető.
2009. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Ha attól jobban érzed magad tedd ki.
2009. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem is tedd ki.

Ha látják, hogy tanuló vagy, jobban figyelnek rád, és elnézőbbek lesznek veled, pl.ha egy kicsit lassabban mész vagy piros lámpánál nem "lősz" ki olyan gyorsan.

2009. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
87%
Írok ellenpéldát. Én a friss jogsimmal faterom taxijával gyakoroltam. Persze T betűt nem lehetett rá kitenni, de elvárta a környezetem hogy úgy vezessek mint egy taxis. Én megpróbáltam ennek megfelelni, és egész jól ment :-)
2009. jún. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Én nem tenném ki, mert sok vezető előzékeny, de még több türelmetlen(ok nélkül) a T betűsökkel, és az nem jó
2009. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Tedd ki, mert egy tapasztalt vezetőtől olykor egész más manővert várnak a többiek, mint egy kezdőtől. Informálni a többieket arról, hogy újonc vagy, nem szégyen, sőt balesteket lehet vele elkerülni.
2009. jún. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
én nem tettem ki.
2009. jún. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
én nem tenném ki, szerintem ez kb olyan mintha kiragasztanál egy matricát a homlokodra, hogy b_lf_sz vagyok.
2009. jún. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
Hülyeséget mondtál előző hozzászóló. "Azt hiszik balf*sz vagyok" Attól még az vagy, csak a környezeted nem tud róla. Egyébként ha kiteszed, legalább tudják a többiek, hogy mi a szitu. Kétféle képpen reagálhatnak az emberek. Vagy előzékenyek lesznek, vagy felbosszantod őket, mert már elfelejtették, hogy ők is voltak kezdők.
2009. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!