Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A suli udvarán biztonságban...

A suli udvarán biztonságban van a motorom? Vagy hova tegyem?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva iskolát váltok és elég messze van, ezért az endurommal fogok bejárni így olcsóbban jön ki.Kicsit féltem :S
2011. szept. 17. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehol nincs biztonságban. Egy-két legalább 3 kilós lánc társaságában hagyd az udvaron, akkor valószínű megtalálod suli után.
2011. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ellopni nem is fogják attól megrongálni megrongálhatják... Pl.: Elfut a motor mellett, és közben egy kulccsal húz rá egy csíkot... A tettes nem lesz meg... 300 gyerek közül bárki lehetett... Én a helyedbe nem járnék motorral.
2011. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem annyira új, akkor nem, keresik annyira a tolvajok, és ha van rajta kormányzár meg láncolva van az már jó. De vehetsz, 4ezerér már leeht venni olyan zárat, hogy az első tárcsafékre kell rátenni, így nem tud forogni a kerék.
2011. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi :S és még a tank se zárható :(
2011. szept. 17. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Veszel zárható sapkót.
2011. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én biztos nem tenném be a iskola udvarára.

Mindíg lesznek irígyeid és megberhelik mikor nem számítasz rá. Lehúzzák a gyertyapipát vagy elvágják a benzincsövet kiveszik a szelepet vagy hasonlók.

Volt egy haverom az néha simsonnal járd de még ,így is meg szivatták sokszor. És akkor még az aljasabb dolgokról nem beszéltem pl cukrot öntenek a tankodba vagy stb..

2011. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért nem helyezed el valahol az iskola körül? Szerintem még az utca se olyan veszélyes ,hely egy motornak mint a suli.
2011. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy milyen suli, egy jobb hírű gimiben biztos nem lesz semmi baja, de egy átlagos szakközépben már nagy esély van arra, hogy valami történik vele.
2011. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 11:48

Ha nem olvastam volna vissza az írásokat, pont ezt írtam volna ami te. Teljesen adom, nagyba függ milyen a suli. Ha egy keményebb, jó hírű gimnázium, akkor biztos nem. Én viszonylag egy ilyennek mondható középbe járok, egy robogó (Vespa) mindig ott áll az udvaron és az égvilágon senki nem nyúl hozzá. Na meg a tanároknak is ott vannak a kocsijai.

Viszont ha szakközép vagy szakiskola, ott már kicsit para. De ahova mész ott nincs külön a sulinak autóparkoló ahol a tanárok is parkolnak? Mert ha igen, akkor viszont ha gázabb is a suli, oda teheted.

2011. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gimnázium + művészeti szakközép. Amúgy köszi, szakközépbe járok xd... A tanárok inkább bicajjal járnak, akinek meg van kocsija az nem áll be :S Olyan 800 an járnak ide.
2011. szept. 25. 09:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!