Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Gyorshajtásnál ha leint a...

Gyorshajtásnál ha leint a rendőr, hogy megbüntessen de nem mért be trafival, megbüntethet?

Figyelt kérdés
Szemtanúk nincsenek 1 rendőr állítása 1 állampolgárral szemben.
2012. febr. 18. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem büntethet meg, mert ő úgy látta... Majd talál valami mást, ha rossz napja van.
2012. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az tűnt fel neki, hogy nem az időjárási és útviszonyoknak megfelelően vezetted a gépjárművedet. Ezt fogja mondani, de ezt nem tudja bizonyítani, ha nincs kép róla. Tagadd le! Ha az öved be volt kapcsolva, a papírjaid, a kocsi papírjai és az állapota is rendben van, akkor csak felhívja a figyelmed, hogy óvatosabban közlekedj! Ha viszont valami hibádzik, akkor azt meg is találja és érvelni is fog, hogy ennek ellenére száguldoztál.
2012. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így jártam mint te csak nálam 1,5 rendőr 2 állampolgár, mert az egyik rendőr csak ott mászkált a kamionos mérlegnél. Tehát leintett gyorshajtásért. Megálltam odajött és mondta, hogy gyorshajtás. Mondtam neki, hogy 70-es táblánál 65-el mentem. Erre az volt a válasz, hogy előztem előzni tilos táblánál. Mondtam neki dupla sávos úton előzni tilos????? Erre az a válasz jött, hogy nincs világítás se. Erre kinyitottam az ajtót és mit történt???? Elkezdett vinnyogni a lámpavisszajelző. Erre mondta, hogy oké és adott egy 5000Ft-os csekket a világításról, mert lekapcsoltam és nem voltam kivilágítva......
2012. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem két hónapja az Üllői úton betaláltak a rendőrök, hogy 110-el mentem 50 helyett éjjel 3-kor. Az volt, hogy mentem ezzel a sebességgel és láttam a rendőrautó fényvisszaverő vackait, én Kispest felől tartottam Hungária körút felé, a rendőr autó pedig jobbról jött a sineken át az Üllőire. Egyből lelassítottam, elment mellettem a rendőrautó, azután vissza 110-re, erre egy kis idővel később látom, hogy üldöz szirénázva. Megálltam, kiszálltunk, számon kérte, hogy miért megyek ilyen gyorsan itt, de csak ennyi volt, ellenőrizte a papírokat és kész. Nem tehetett semmit, mert nem volt trafija, nem tudott bemérni. azt elengedett. Ennyi volt.
2012. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a gyors hajtás tényét tudnia kell igazolni bizonyítékkal! Fénykép ,videó felvétellel a vizeletében érzi az kevés!
2012. febr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!