Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezeket a mai óceánjárókat már...

Ezeket a mai óceánjárókat már nem lehet elsüllyeszteni?

Figyelt kérdés

[link]


Én azt hittem...


2012. jan. 17. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Talán azért süllyedt el amennyire, mert időben lezártak a rekeszek, így nem telt meg annyi vízzel, amennyitől tuti elsüllyedne. :)


Amúgy erről a kérdésről egy másik ugrik be. Ha a repülőgépeken a fekete dobozt olyan anyagból csinálják, amit nem lehet elpusztítani, az egész repülőt miért nem? :D (Csak költői kérdés volt és bocs az offért)

2012. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A kérdésed nem újszerű, de az sem segítene.

Az üközésnél elsődleges, másodlagos és harmadlagos ütközés is történik. Utóbbi a test belső szerveinek ütközése. A törhetetlen repülő ép maradna akkor is, ha lezuhan, de az utasi nem.

2012. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Nem az eredeti tervek szerint építették meg, hanem sok helyen spóroltnak"


Ennek semmi köze a szerencsétlenséghez! A Titanic is rohant és az utat le akarta rövídíteni mert rekordot akart felállítani

2012. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Emberek! Most látom hogy a hajó a sziklán van!Azért nem fordult ,át mert a sziklán fekszik!
2012. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Miért nincs köze? Ne csináld már? A személyzet egy rakat hibát követett el. Ezt írtam. De a hajó sokkal kevésbé volt biztonságos. Ha az eredeti tervek szerint épül, akkor nem biztos, hogy elsüllyed, ha mégis, nem ilyen gyorsan. És nem mellesleg a mentőcsónak számát is drasztikusan csökkentették. De azért csak ugorj nekem, bátran!
2012. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!