Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért megy mindenki ilyen lassan?

Miért megy mindenki ilyen lassan?

Figyelt kérdés
Szevasztok. Lambóval járok, tehát szeretem a sebességet. De miért van az, hogy mindenki ilyen lassan megy, ha tudnának is gyorsabban menni? Úgyértem nincs előtte senki, mégis 110-el kullog. Az én kocsim meg kigyullad a lassúságtól, meg az agyvizem is felforr. Múltkor is: simán mehetne a szuzimuzival 100 körül, erre 90el tötyög. Hát az agyam eldobom. Nem arról van szó, hogy nem tudom a kreszt, csak épp egy lambóval még kettesbe sem válthatok szinte soha. Üdv. egy lambós.
2011. okt. 6. 13:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egyébként én meg a múltkor biciklivel mentem és a tököm ki volt a sok gyalogossal, akik előttem tötymörögtek, és nem voltak képesek legalább 20 km/h-ára gyorsítani. Igeen, nekem is elegem van már :DDD
2011. okt. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
utolsó látom neked sem volt még lambód..
2011. okt. 7. 23:04
 13/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:

Neked nem volt, nincs és nem is lesz egy rohadt kocsid sem, mivel te egy kis 10 éves nfs mániás 3-szor bukott kölök vagy.

2011. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
ezekszerint neked sem :)
2011. okt. 8. 16:50
 15/20 anonim válasza:

A lambo=lamboda.hehe

De ha Lamborghini lenne a segged alatt akkor nem ereszkednél le hozzánk. Prücsök.

2011. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

utolsó látom neked sem volt még lambód.."


Hát bocs, hogy még nem volt :DDD Nem mindenkinek megy olyan jól, mint neked :DDD Meg aztán őszintén megmondom, az max arra jó, hogy felvágjál vele, a kutyának se kéne, bőven jó nekem a 6-7 liter fogyasztású kis dízel ford focusom.

2011. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Van olyan kocsi, amivel a 130 már nehezen megy kisebb köbcentinél és fullra tele, ezért megy 110-zel. Na de annó a Kispolskival sem tudtunk tartósan 90 fölött menni mégsem dudáltak le minket. (Igaz, osztrák autópálya volt.)
2011. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Ez itt a döcögők sávja max 130-al tudunk menni.

Ha Lamborghinid van akkor légyszíves mond csak hány tollú a szerviz kulcsa és hány db vezérlő komputer vezérli az autót?

Ha ezekre tudsz válaszolni akkor elhiszem,hogy Lamborghinid van.

2011. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Fernando Alonso vagyok a Ferkával.

A múltkor megyek Bivalyröcsöge és Rákosrettenetes között,erre pont te mész előttem ezzel a szerencsétlen lambóval kanyarban 140-nel.De miért ilyen lassan,amikor 190-el is lehet ott menni.Lehet,hogy a lambódon ilyenkor kettest kell kapcsolni,de az én verdám még csak üresbe van,és feltartasz.Legközelebb ajánlom a kapacskodósávot,vagy vegyél valami normális kocsit,amivel meg lehet közelíteni a fénysebességet.Én pl a wc-re járok lambóval felkelés után,mert olyan lassan lehet vele menni.Azért,mert a szerencsétlen lambód képtelen erre?Akkor hülyézzelek le?



Nem tudom,hány éves vagy,de szerintem tini,és nemhogy Lambod,de még egy Trabantod sincs...

Álmodik a nyomor kategória.

De tegyük fel,hogy igaz amit írtál.

Nem mindegy,hogy 90-nel,vagy 100-zal megy?Azzal a verdával 10 km/h sebességkülömbséget nem veszel észre,és még mindig csak max 2-esbe vagy.

Meg miért kell valakinek Magyarországon ilyen autó,amikor a max sebesség 130 autópályán?Akkor max 3-asba vagy.És hol van a többi sebesség?Mész a ringre repeszteni?


Üdv,Fernando Alonso a Ferkával

2011. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A múltkor előztelek le autópályán a Szuzimuzival 160-nal. Eléggé bosszantott hogy te voltál az egyetlen aki feltartottál, nem értettem miért kell olyan lassan menni??
2011. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!