Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért megy mindenki ilyen lassan?

Miért megy mindenki ilyen lassan?

Figyelt kérdés
Szevasztok. Lambóval járok, tehát szeretem a sebességet. De miért van az, hogy mindenki ilyen lassan megy, ha tudnának is gyorsabban menni? Úgyértem nincs előtte senki, mégis 110-el kullog. Az én kocsim meg kigyullad a lassúságtól, meg az agyvizem is felforr. Múltkor is: simán mehetne a szuzimuzival 100 körül, erre 90el tötyög. Hát az agyam eldobom. Nem arról van szó, hogy nem tudom a kreszt, csak épp egy lambóval még kettesbe sem válthatok szinte soha. Üdv. egy lambós.
2011. okt. 6. 13:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a Lambó kamu. De hogy válaszoljak, az egyik lehetséges ok, az alacsonyabb fogyasztás. A másik a nagyobb biztonság. A harmadik, a figyelmetlenség (telefonál, beszélget, nézelődik, gondolkodik).
2011. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyján, én meg az F-16-osommal még az utánégetőt sem nyomhatom be, mert kormol oszt' mindig szólnak érte a KPM-esek.
2011. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Ajánlom figyelmedbe kis hazánk versenypályáit. Elméletileg a Lamborghinik oda valóak, hiszen középmotoros sportkocsik. Elmész egy pályanapra, oszt' ott lehet neki nyomni. Csak két dologra vigyázz:

1. Nehogy azt hidd, hogy versenyfutómű és ehhez illő fék van a kocsi alatt, aztán a kavicságyban köss ki!

2. Nehogy az a szégyen érjen, hogy egy kupás "szuzimuzi" úgy körbeautóz a kanyarokban, hogy levegőt is alig kapsz...

2011. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mi van kisöreg? Szereztél egy jogsit, apuci kölcsön adta az autót, itt meg villogni akarsz? Szánalmas vagy.
2011. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért járok rakétával, így csak néhány repülőgépet vagyok kénytelen néha leelőzni, de ahhoz van bőven helyem, mert a szebejövő forgalom elég ritka.
2011. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Tuti kamu, de azért válaszolok. Betartja a sebességhatárokat, nem oda figyel, kezdő/fél.


Csak annyit megsúgok, hogy akármilyen autód van és akármekkora motorral az 1-est te nem pörgeted ki 90-ig az 100% :-)


Egyébként megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2011. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert lassan, mert így látja a dögös csajokat, akikből neked - a szuper sebességed miatt - csak egy folt marad... :D
2011. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én azért megyek lassan, hogy mindenki nyugodtan megnézhesse és lefotózhassa az oldtimerem (hadd verjem má' én is a f.szom ne csak a kérdező), na meg a fogyasztás se mindegy, ha tartósan 80 körül megyek 100 helyett, a különbözetből 1 hónap alatt kijön egy típusra való eredeti gyári króm tükör, amit a magadfajták tucatlambói letörnek, mert nem tudják elviselni, hogy sokkal értékesebb egy kocsi, ha az egész világon már csak 30 van belőle, mint egy olyan, amiből számtalan, viszont lehet vele gyorsan menni. Én a tuskós bevásárlókocsival is tudok gyorsan menni, ehhez nekem nem kell kocsi. De hát te tudod, ízlések és pofonok... :D
2011. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
mert megteheti
2011. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Loool Lambó. Nekem meg egy rohadó 10 éves Ford Focusom van és bebizonyítom neked, hogy városba képes 50-nel menni, városon kívül 90-nel, autópályán meg 130-cal, ahol ugye a lambó IS ANNYIVAL MEGY, mivel annyi a megengedett legnagyobb sebesség....
2011. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!