Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kinek mi a véleménye? én...

Kinek mi a véleménye? én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
A balesetem történéseiröl mi a véleményetek róla A lakótelepen lévő parkolóból tolatok kifele idexelek és minden világitó berendezés müködik elnéztem balra jobbra és megkezdtem a kitolatást miközben egy autos kb 80- 150 méterre volt már majdnem egyenesbe forditottam a kormányt mikor belém jött 20 as övezetben az autom már az uttest több mint a felénél volt hivtunk rendört is helyszineltek biztos vagyok benne hogy nem 20 al jött mert arra nem volt idöm hogy 1 es kapcsoljak és vissza áljak a paroloba. Segitesetek nekem ilyenkor hogy müködnek a dolgok sosem volt még ilyen velem?
2011. szept. 17. 12:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


a tegnapi nappal lezárult az ügyem,

és a rendörség megálapította hogy nem én vagyok a hibás, most pedig irány a biroság és ráhuzom a vizes lepedöt a jogsiát már bevonták, kártérités igénylésem be is adtam a biróság felé és itt nem állok meg, igy jár az aki figyelmetlen na aki belém jött az volt . :)

2012. jan. 28. 08:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Emiatt biztos nem vonnak be jogsit, főleg nem jogerősen. Ha van egy kis esze, megkifogásolja a határozatot.
2012. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A bíróságra meg semmiféle kártérítési igényt nem kell beadni, ez nem Amerika. A vétkes félnek a kötelező felelősség biztosítására fizetnek. Jogerős szabálysértési határozat esetén. Eszedbe ne jusson a nem jogerős rendőrségi határozattal a biztosítóhoz menni, mert az - mivel nem jogerős- biztosítási csalás.
2012. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!