Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hanyadjára sikerült a forgalmi...

Hanyadjára sikerült a forgalmi vizsgád?

Figyelt kérdés
nekem ma volt és megvágtak.... :S :S
2011. ápr. 26. 14:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%
Elsőre és azóta nagyjábol félmillió km levezettem már, de még semmi balesetem nem volt, de tudom hogy egyszer lesz mert mindenkivel átlag előfordul kisebb-nagyobb baleset, de szerencsére ezidáig csak néhány nyulat vasaltam ki.:)
2011. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Harmadjára sikerült csak, ahogy a rutin is, meg a KRESZ is...
2011. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Tubarózsa ***** válasza:
Szia! Én másodjárá mentem át forgalombol meg rutinbol is és az volt a legjobb h a 2potvizsgán ua a vizsgabiztos volt... És nagyon normális volt. ÜDv 21N
2011. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Én most megyek majd jövőhónapban (sok városi vezetés van vissza addig) és pont ma mondtam az oktatómnak hogy: Tuti hogy elsőre nem fogok átmenni,mivel sok embertől hallottam hogy elsőre nagy ritka az az ember aki átmegy! De ő inkább biztatott: EZT NEM ÍGY KELL ELKÖNYVELNI(BÍZNI KELL MAGADBAN,ÉS ÚGY KELL VENNI HOGY SIKERÜLNI FOG) ÉS AKKOR SIKERÜLNI IS FOG!

Mellékesen hozzátette: AMÍG NEM KÉSZÜLTEM FEL RÁ(gyakorlatilag/mentálisan) Addig el sem enged Forgalmira!!


Az oktatónak is szerepe van ebben (Ha jól tanít,segítőkész,és valamilyen szinten kicsit is ismer,akkor gördülékeny lesz ez az egész)!

Egyébként sok embertől hallottam már: "Mikor én tettem a jogsit,nagyon nem szerettem vezetni,alig vártam már hogy teljen el az órák száma és legyen meg a jogsi" És akkor ő is rádöbbent hogy az oktató sem volt 1 "hű de jó fej"


Az én oktatóm nagyon rendes,segítőkész,és hisz bennem... Én mindennap alig várom hogy újra vezessek!! Számomra élmény :D ;)

2011. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
hát az enyém az egy orbitális fa.szkalap
2011. ápr. 26. 18:01
 16/28 anonim válasza:
100%
3 hónapja van meg a jogsim 17 éves vagyok 1 sőre átmentem mindenből kenés nélkűl de pótórát 10 vettem!!
2011. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
akkor hagyd ott a fenébe, váltsál oktatót! Semmi értelme szenvedni egy rossz oktató mellett.
2011. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
100%
Én ma megyek először forgalomból!!! ÁÁÁ, drukkoljatok, hogy sikerüljön!! :)
2011. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Masodjara. De meg utana is igen bizonytalan voltam egy ideig, most meg csak a ketezredik kilometernel tartok :) de azert mar nem felek a volan mogott.

Viszont: egy vaskeritessel egy rossz (tul kis iv)kanyarvetellel csunyan elinteztem az autom oldalat. A javittatas szazezrekbe fog fajni. Utolag azt mondom hogy inkabb huztak volna meg rutinon haromszor, az olcsobb lett volna...

2011. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
100%

Utolsó előtti vagyok. Sikerüüüüült! :D Pedig állítólag ez egy elég szigorú vizsgabiztos, az elején eléggé izgultam is, voltak is kisebb hibáim, de aztán a második felével jól feljavítottam. Úgyhogy megvan, ELSŐRE! :D


Sok sikert mindenkinek!!! :)

2011. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!