Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 5. forgalmi vizsgára tippek?

5. forgalmi vizsgára tippek?

Figyelt kérdés
Nem kérek az olyan válaszokból,hogy „ha valakinek 4x nem sikerül,nem alkalmas a jogositványra,stb…csak értelmes válaszokat kérek,köszönöm
2011. ápr. 15. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
vigyél egy üveg piát a vizsgabiztosnak.
2011. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
tanulj meg vezetni. Az garantáltan segít.
2011. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
gondolkozom rajta, 2 lesz :D
2011. ápr. 15. 13:44
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Pénzt.pénzt!
2011. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Mond meg az oktatódnak,hogy olyan biztost szerezzen be vizsgára akit lelehet fizetni,

Általában 20.ezret kell adni az oktatódnak és gondolom feleznek ,de legalább garantáltan átmész és nem lesz majd későbbiekben semmi pszihológiai vizsga meg teszt

2011. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Esetleg leírnád milyen hibáid voltak eddig?Ha csak a szemét vizsgabiztosok miatt buktál akkor most biztos átengednek,hiszen csak a 4 bukásból több mint 100 ezer forintot legomboltak rólad.
2011. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Bizony, odahordom a fizetésemet.. :D

3 vizsgán a szemét vizsgabiztosok miatt buktam meg, 1-en pedig a parkolást rontottam, mert már tiszta ideg voltam, ugyanaz a vizsgabiztos volt aki 2x meghúzott.

Ha ezen is meghúznak akkor Páv.

Lehet,hogy bekellene festenem a hajamat szőkéröl barnára? :D

2011. ápr. 15. 14:35
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha vezetés közben tiszta ideg vagy, akkor jogos a vb.-k hozzáállása.

Gyakorolj sokkal többet, hogy úgy érezd, nem hibázhatsz, addig ne menj vizsgára és főleg nyugalom.

2011. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Vegyél annyi órát, hogy az oktatód azt mondja, hogy most már mehetsz vizsgázni. Felesleges lefizetni azért, hogy utána ugyanolyan idegesen vezess a forgalomban mint a vizsgákon, főleg úgy, hogy nem fognak melletted ülni és kijavítani. Inkább ott tanulj meg vezetni, mint a valódi forgalomban balesetezz.

Különben szerintem nem ciki PÁV-ra menni, el kell fogadni, hogy valaki nem alkalmas a vezetésre, és ha te ezt nem tudod megállapítani magadról, akkor majd kivizsgálják. Én is megbuktam forgalmi vizsgán kétszer úgy, hogy végig engedtek menni, és közölte a vizsgabiztos, hogy nem vagyok magabiztos. Utána vettem pár órát még, kikértem az oktatóm véleményét, és a következő alkalommal sikerült. Ekkor már én is láttam, hogy mi volt a hibám.

2011. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Se pénzt se piát ne adj a biztosnak! Tele vannak sajnos az utak olyan emberekkel akik csak ezért kaptak jogsit mert adtak egy kis plusz pénzt a biztosnak...

Szedd össze magad, gondold át, hogy mi, hogyan, miért következik. Legyél összeszedett, magabiztos. Ne lássa rajtad senki, hogy már párszor buktál. Hidd el, ha nem parázol meglesz!

2011. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!