Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megírnátok nekem az alapvető...

Megírnátok nekem az alapvető dolgokat a vezetésben?

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves lány vagyok aki a tavasszal készül autósiskolába.

Igazság szerint nem sok mindent tudok a vezetésről,egyedül csak néhány táblát,"kuplung-fék-gáz" sorrendet, és az elindulás elméletét.


Amire kíváncsi lennék az,hogy hogyan kell elindulni (igaz,hogy ezt tudom,de jó lenne egy kis megerősítés),megállni...szóval ilyen alapvető dolgok.


A hétvégén ölük majd először volán mögé,ezért azt szeretném ha már tudnék valamit.

köszönöm


2011. febr. 17. 12:17
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezeket már én is nézegettem... valami bővebb válaszra gondoltam,de mindegy...

azért köszi

2011. febr. 17. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmit sem kell tudnod! Azért van az autósiskola, hogy ott megtanítsanak rá!

Nyugi!

2011. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De azért mégis félek.... nem akarok oda menni,úgy hogy tiszta hülye vagyok hozzá :D
2011. febr. 17. 13:07
 5/10 anonim ***** válasza:
A vezetés tipikusan olyan dolog, hogy gyakorolni kell, másképpen nem fog menni. Persze kell az elméleti alapozás (kresz), de a leglényegesebb dolgok úgyis az autóban dőlnek majd el. Pl.: Hiába tudod az elindulás elméletét, ha teljesen kezdő vagy az elején úgyis le fogsz fulladni néhányszor. Nem kell parázni, mindenki volt kezdő.
2011. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hülyének senki nem fog nézni azért mert nem tudsz dolgokat, azért mész oda, hogy megtudj...

Persze gondolom, hogy azért parázol mert a kortársaidtól azt hallod, hogy ők már milyen jól tudnak vezetni, stb.

Hidd el nekem azért mert apu 2-szer megengedte nekik, hogy megfogják a kormányt, még ugyanolyan kezdők mint te...

2011. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást :) aranyosak vagytok :)

Majd lesz valahogy mikor majd a hétvégén először a volán mögé ülök a párommal,remélem majd neki lesz hozzám türelme ... mert gondolom nem egyszerű kezdőkkel :D

2011. febr. 17. 13:26
 8/10 Beatrix17 ***** válasza:
Nem kell "hülyének"érezned magad!Senki sem ugy születik,hogy tud vezetni!Ha érdekel,és igazán akarod,könnyen megtanulsz mindent,ami autókkal,vezetéssel kapcsolatos!Mindenki csinált kisebb nagyobb hülyeségeket friss jogsival,de gyakorlat teszi a mestert!A lényeg,hogy mindig légy észnél,hamár vezetsz,és a suliban is figyelj oda!
2011. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy szabaly van aminek minden mast ala lehet rendelni (persze a szabalyok betartasa nyilvan fontos): senkinek es semminek ne menj neki.


Viccen kivul: elso oran oktato megkerdezte hogy vezettem e mar. Mondtam hogy eloszor ulok kormany moge. Na akkor, rutinpalya, elmagyarazta az elindulast, es egesz oran elindulas-megallast gyakoroltunk, mentunk korbe.

Bele fogsz jonni )


Elindulashoz annyit: ovatosan a kuplunggal, csusztasd, finoman, szepen, ne ugraljon az auto. A gazpedal erzekeny, majd meglatod, eloszor epp csak hozzaertem aztan porgott is vagy hatezerig ))) Meg fogod szokni :)

2011. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat utolsó két válaszolóm :)
2011. febr. 18. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!